Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Yeşil Kahve Nedir ? Kahve İle İlgili Bilinmeyen Bilgiler

06.05.2014
3.067
Yeşil Kahve Nedir ? Kahve İle İlgili Bilinmeyen Bilgiler

yeşil kahve şifalı bitkiler inanılmaz bitkiler cinselliğe iyi gelen bitkiler…

Bildiğimiz diğer kahvelere göre en büyük farkı hiç kavrulmamış ve hiçbir işleme tabi tutulmamış olmasıdır. Hiç bir işlemden geçmediği için. faydalı etkilerini kaybetmemiştir.
Yeşil Kahvenin faydaları nelerdir: İçerdiği kafein ve klorojenik asit sayesinde yağ yakımını hızlandırır ve zayıflatır. Bazal metabolizmayı ve kalori yakımını hızlandırır ve kilo vermeyi sağlar. Yüksek antioksidan etkiye sahip olduğu için serbest radikallerin zararlı etkilerini önler. Enerji verir yorgunluğa ve halsizliğe iyi gelir. Şeker hastalığı riskini azaltıcı etkisi vardır. Hipertansiyon üzerinde iyileştirici etkisi vardır.
Yeşil kahve nasıl Pişirilir?
Yeşil kahvenin evde hazırlanışı oldukça pratik ve kolaydır. Bir yemek kaşığı kahve cezveye konulduktan sonra 180 ml sıcak su üzerine eklenir ve dört dakika demlenmeye bırakılır. Sıcak olarak servis yapılır.
Yeşil kahve günde kaç kez içilebilir?
Yeşil kahve sabah ve Akşam olmak üzere günde iki kez içilebilir. Fazlası zararlıdır. Yeşil kahve içerek zayıflayanların sayısı günden güne artmaktadır. Doğal yoldan zayıflamayı düşünürseniz yeşil kahveyi öneririz.
Yeşil Kahvenin Zararı Var mıdır?
Yeşil kahve son zamanlarda zayıflama ürünü olarak çok rastlanan ve kullanılan bir üründür. Ancak aşrı kahve tüketimi vücutta su tutulmasına neden olabileceği için yeşil kahve içilen dönemlerde günde en az 2,5 litre su içilmesi gerekmektedir.

 

YEŞİL KAHVE

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yaş Ve Kuru İncir Sağlığı Koruyor

şifalı bitkiler inanılmaz bitkiler cinselliğe iyi gelen bitkiler kolay doğum yaptıran bitkiler...

Kapat