Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Tarçın Bal Karışımı Tam Bir Şifa Deposu

11.07.2016
1.273
Tarçın Bal Karışımı Tam Bir Şifa Deposu

bal ve Tarçın karışımı tam bir şifa deposu bal ve tarçın karışımı yorgunluğa iyi gelir mi tarçın bal karışımı romatizmaya iyi gelir mi bal tarçın kansere faydalı mı…

Uzmanlar tarafından ballı tarçının tam anlamıyla mükemmel bir doğal ilaç olduğu kanıtlanmıştır. Tarçın bal karışımının soğuk algınlığından kalp hastalıklarına, kanserden cilt enfeksiyonlarına hatta kilo vermeye kadar bir çok alanda faydası mevcut. Bir bardak kaynamış su içerisine bir miktar tarçını ilave edin ve demlemeye bırakın. Karışım oda sıcaklığına geldiğinde eklediğiniz tarçının 2 katı kadar balı karışıma ekleyin ve karıştırın. Yaptığınız bu bal tarçın karışımının yarısını akşam yatmadan önce için, kalan yarısını ise sabah kalktığınızda tüketin.

Tarçın ve Bal Karışımı hastaları kalp krizinden korurmu

HAZIMSIZLIK VE GRİP İÇİN: Toz tarçın 2 kaşık bal üzerine serpilip yemekten önce alındığında asit oluşumunu ve hazımsızlığı önler. İspanya da yapılan bir araştırmada bal içerisindeki bir maddenin grip mikroplarını öldürdüğü ve hastaları gripten koruduğu saptanmış. İdrar Kesesi Enfeksiyonları:2 kaşık toz tarçını,1 tatlı kaşığı balı ılık su içerisinde eritip için. İdrar kesesindeki mikroorganizmalar üzerinde etkili olacaktır.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-07-11 19:31:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

ARTRİT: 1 kısım balı 2 kısım ılık su içerisine koyup üzerine bir çay kaşığı toz tarçın ilave ederek bir krem elde edin. Bununla vücudunuzun ağrıyan yerlerine masaj yapın. 1-2 dakika içerisinde ağrının azaldığını göreceksiniz. Artritli hastaları, bir bardak sıcak su içerisinde 2 kaşık bal ve bir çay kaşığı toz tarçını eritip sabah – akşam alabilirler. Eğer düzenli olarak alırlarsa Kronik Artriti olan hastalar bile tedavi olabilirler. Kopenhag Üniversitesinde yapılan bir araştırmada; kahvaltıdan önce bir yemek kaşığı bal ve ½ çay kaşığı toz tarçını alan 200 hastadan 73’ ü bir hafta içerisinde şifa bulmuşlar, geri kalan yürüyemeyen ve hareket edemeyen hastalar da bir ay içerisinde şifa kavuşmuşlardır.

Tarçın ve Bal Karışımı İdrar Kesesi Enfeksiyonlarına yiymi gelir

BAĞIŞIKLIK SİSTEMİ: Her gün kullanılan bal ve tarçın bağışıklık sistemini kuvvetlendirir ve vücudu bakteri ve virüs saldırılarına karşı korur. Araştırmacılara göre bal, birçok vitamin ve büyük miktarda demir içermektedir. Balın düzenli kullanılması, akyuvarlar içerisindeki, bakteriler ve virüslerle savaşan, kor püskülleri de kuvvetlendirir.

Bal ve Tarçı Karışımı mide ve kemik kanserlerine iyi Gelir

DİŞ AĞRISI: 1 kaşık toz tarçın ve 5 tatlı kaşığı bal karışımı ağrıyan dişe tatbik edilir. Ağrı kesilene kadar günde üç defa tatbik edilir.

1 kaşık toz tarçın ve 5 tatlı kaşığı bal karışımı Diş Ağrısına İyi Gelir

KANSER: Japonya ve Avustralya’ da yapılan bir araştırmada mide ve kemik kanserleri üzerinde başarılı olunmuş. Bu tür kanserlere yakalanan hastalar günde bir kaşık bal ve bir kaşık tarçını bir ay süreyle günde üç defa almalı.

Bal ve Tarçın Karışımı Halsizliğe İyi Gelir mi

KALP HASTALIKLARI: Bal ve tarçınla bir karışım yapın ve bunu her sabah kahvaltıda reçel veya marmelat yerine ekmek üzerine sürün. Bu uygulama arterlerdeki kolesterolleri eriterek hastaları kalp krizinden korur. Bu uygulama ile daha önce kalp krizi geçirmiş kişiler ikinci krizden kilometrelerce uzakta olurlar. Bu uygulamayı düzenli olarak yapan kişilerde solunum güçlüğü ortadan kalkar ve kalp atışları kuvvetlenir.

Tarçın ve Bal Karışımı İdrar Kesesi Enfeksiyonlarına yiymi gelir

YORGUNLUK: Araştırmalara göre 1 bardak su içerisine ½ kaşık bal ve biraz toz tarçının her gün kuşluk vakti ve vücut direncinin düşmeye başladığı takriben saat 15.00 de alındığında bir hafta içerisinde canlılığın arttığı tespit edilmiştir.

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-07-11 19:31:15Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

KİLO VERME: 1 bardak su içerisine eşit miktarda bal ve tarçını koyup kaynatın. Her gün kahvaltıdan yarım saat önce aç karnına ve yatmadan önce için. Düzenli uygulanırsa kilo verilir. Ayrıca bu karışım düzenli olarak içildiğinde yüksek kalorili DİYET alınsa bile vücutta yağın birikmesine engel olur.

Tarçın ve Bal Karışımı İdrar Kesesi Enfeksiyonlarına yiymi gelir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Günde Bir Avuç Fındık Mucizeler Yaratır

fındığın bilinmeyen faydaları,fındık cinsel gücü artırıyor mu,fındık kolesterolü dengeler mi,fındık bunamaya faydalı mı,fındık damar sağlığına iyi gelir mi... Günde bir...

Kapat