Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Siyah Fasulyenin Hiç Bilinmeyen Nimetleri

07.07.2016
1.116
Siyah Fasulyenin Hiç Bilinmeyen Nimetleri

siyah fasulye nelere iyi gelir siyah fasulye kolite iyi gelir mi siya fasulye saç ve tırnakları güçlendirir mi siyah fasulye romatizmal hastalıklara faydalı mı…

Antibakteriyel olup, Yaraların çabuk iyileşmesinde etkindir. Gut hastalığına iyi gelir. İçerdiği B6 vitamini bağırsak kanserini önler. Onikiparmak bağırsağı ve mide kanserine karşı faydalıdır. Gastrite iyi gelir.

siyah fasulye Bronşiyal hastalıklara iyi gelir mi

Kalp ve damar hastalıkları için son derece faydalıdır. İçerdiği bitkisel protein sayesinde, sindirim sisteminde yavaş hareket eder, kandaki şeker oranını dengede tutar ve tokluk hissi verir.

siyah fasulye Gastrite iyi gelir

Siyah fasulye yemeği kabızlığa iyi gelir. Diyabete(Şeker Hastalığına) faydalıdır. Romatizma ağrılarına. Bronşiyal hastalıklara. Diş eti hastalıklarına. Saç ve tırnak problemlerine.

siyah fasulye Hipertansiyona iyi gelir mi

Mide suyu salgılama eksikliğine. Gastrit, kolit, kolesistit, Böbrek hastalıklarına, Hipertansiyona, Karaciğer iltihabı ve Tüberküloza (vereme) Akciğer hastalığına ve Anemi- Kansızlık hastalıklarına faydalıdır.

siyah fasulye Gastrit ve kolite iyi gelir mi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Mide Üşütmesine Hangi Bitki Çayları İyi Gelir

mide gribi nedir mide üşütmesinin belirtileri nedir mide gribi yorgunluk ve halsizlik yapar mı mide üşütmesine hangi bitki çayları iyi...

Kapat