Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Şerbetçi Otu Göğsü Büyütür Adeti Düzenler

26.01.2016
2.748
Şerbetçi Otu Göğsü Büyütür Adeti Düzenler

şerbetçi otu nedir nerelerde kullanılır şerbetçi otu göğüsü büyütür mü şerbetçi otu adeti düzenler mi idrar söktüren bitkiler kanı temizleyen bitkiler şifalı otlar…

Şerbetçi otu, Türkiye de yetişebilen çok yıllıklı otsu bir bitkidir. Şifacı otu tırmanıcı bir bitkidir ve bu yönüyle asmaya benzemektedir. 7,5 metreye kadar uzayabilmektedir. Bitkinin kullanılan kısmı, çiçekleridir. Kış mevsiminde bir kısmı ölür, gelecek yıl, kökünden yeni sürgün çıkar. Kendirgiller familyasından olan bu bitkin birçok faydası bulunmaktadır. Bu bitkinin asıl kullanım alanı bira yapımıdır. Bira, bitkinin dişi kısmından yapılmaktadır. Bu amaçla özellikle Bilecik ve Bursa da bitkinin üretimi yapılmaktadır.

Şerbetci otu adet düzenler mi

FAYDALARI: Özellikle göğüsleri büyütücü etkisiyle bayanlar tarafından bu amaç için sıklıkla tercih edilir. İştahı açıcı etkisi vardır. Uykusuzluğu giderir. İdrar söktürerek, vücutta bulunan ödemin atılmasını sağlamaktadır.

Şerbetci otu Kanı Temizliyor mu

Kanı temizler. Sinirleri yatıştırır. Sinir sistemini onarır. Vücuda kuvvet verir. Midedeki ağrıları giderici özelliği vardır. Bayanların, adet düzensizliklerini gidermektedir. Romatizma ağrılarını ve böbrek sancılarını azaltır.

Serbetci otu İdrar Söktürüyor mu

1-GÖĞÜS BÜYÜTMEK İÇİN ÇAYI: Bir tutam (1 tatlı kaşığı) şerbetçi otu 1 bardak su da 8-9 dakika kaynatılarak demlemeye bırakılır ılındıktan sonra içilir. Günde bir bardak tüketilmelidir. Bir ay devam edilir on beş gün ara verilip tekrar devam edilir. Bu şekilde göğüslerdeki büyüme gözle görülecek hale gelir. Fazla kullanılmamalıdır zararlı olabilir.

Şerbetci otu Uykusuzluğu Giderir mi

2-GÖĞÜS BÜYÜTME KREMİ: Şerbetçi otu sıcak suda kaynatılıp öldürüldükten sonra robottan çekilerek sıvı hale gelmesi sağlanır. Daha sonra hazırlanan bu sıvıya yağsız vücut kremi eklenir. Hazırlanan karışım krem kıvamında olmalıdır. Bir gün boyunca dinlenmeye bırakılır. Kullanımdan önce göğüsler ıhlamur ile ovulursa daha iyi sonuçlar alınır. Hazırlanan karışım göğüslere sürülür. Arzuya göre şerbetçi otu sürüldükten sonra göğüsler, streç film ile sarılabilir.

Şerbetçi otu Göğüsleri Büyütüyor mu

Göğüsleri büyütmek için kremin yanı sıra çayı demlenerek de bitkiden bu anlamda fayda sağlanabilir. Yahut her ikisi de aynı anda yapılabilir. Ancak şerbetçi otunun tadı acı olduğundan içmeye alışmak, biraz zaman isteyecektir. Bu acılığı azaltmak için şeker katılarak veya çayın içine lavanta veya melisa çayı karıştırılarak da tüketilebilir Böylece; şerbetçi otunun acı tadının yumuşaması ve hoş kokması sağlanabilir.

Şerbetciotu Romatiz ma Ağrılarına İyi Geliyor mu

Konu Aramaları:

şerbetçi otu göğüs büyütürmü,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Papatya Çayı Her Derde Deva Oluyor

papatya çayı nasıl yapılır papatya çayı kemiklere faydalı mı papatya çayı gastrit ve ülsere iyimi geliyor papatya çayı deri ve...

Kapat