Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Samuray İçeceği Tamago-Su Cinselliğe İyi Gelir

06.05.2016
1.458
Samuray İçeceği Tamago-Su Cinselliğe İyi Gelir

tamago-su nedir nelere iyi gelir yumurtalı esmer pirinç sirkesi nelere iyi gelir cinselliğe tamago-su iyi gelir mi tamago-su sperm sayısını artırır mı…

Samurayların sihirli içeceği Tamago-Su nasıl hazırlanır hangi malzemeler kullanılır işte tarifi; hazırlayın Bu sihirli içecekten siz de faydalanın. Bundan daha kolay bir şey yok. Tek problem, Esmer pirinç Sirkesi bulmakta. En kuvvetli doğal reçete olarak kabul edilen Tamago-Su veya yumurtalı sirke, aşağıdaki şekilde hazırlanıyor:

Tamago-su Cilde faydalımı

Taze bir yumurtayı esmer pirinç sirkesi dolu bir bardağın içine tamamen batacak şekilde bir hafta bırakın. Sirke, kabuğu dahil tüm yumurtayı tamamen çözüp eritecektir. Geriye sadece kabuğu iç taraftan saran zar kalacaktır. Ertesi hafta, yapmanız gereken, sirkenin içindeki bu zarı delip, içindekini sirkeye katmak ve iyice karıştırmak. Daha sonra Yumurtanın Zarını Çıkarıp atın. Uzun ve sağlıklı bir yaşam için yapmanız gereken, günde üç defa bu karışımın bir miktarını, bir bardak sıcak suya karıştırıp içmek.

Esmer pirinç Sirkesi ve Yumurta

FAYDALARI:Damarları açarak kan akışını hızlandırır,cinsel isteksizliği giderir,cinsel gücü tavan yaptırır,sperm sayısını artırır,Kalp damar sağlığına son derece faydalıdır.Eklem ağrılarına ve Eklem Kireçlenmelerine iyi gelir. Pirinç sirkesinin en bilindik faydası deri ve deri üzerinde oluşan lekelere iyi gelmesidir.

Tamago-su cinselliğe iyi gelir mi

Cilt hücrelerini yenileyen formüle sahip pirinç sirkesi aynı zamanda yaşlanmayı geciktirir. Doğal tonik tir. Siyah noktalardan arınmış olan cilde uygulanması halinde gözeneklerin kapanmasını ve cildin sıkılaşmasını sağlar. İçerisinde bulunan bileşenlerden dolayı iyileştirici özelliğe sahiptir.  İyi bir yağ yakıcıdır.

Tamago-su Nelere İyi gelir

Diyet yapanlar ve zayıflamak isteyenler bu şifa kaynağından yararlanabilirler. Cilt rengini açar ve cildi beyazlatır. Aynı şekilde elleri temizler ve el bakımını yapar. Doğum lekeleri olanlar bu sirkeyi lekelerden kurtulmak için kullanabilirler.

Tamago su Nasıl Tüketilir

Yaz aylarında sıkça görülen güneş lekelerine de iyi gelmektedir. Bu sorunu yaşayanlar pirinç sirkesini düzenli olarak lekeli bölgelere pamuk ile sürebilir, 2 ay sonrasında bu lekelerden kurtulabilirler. Doğal bir parlatıcı dır. Bulaşıkları soluk ve kirli çıkaran bulaşık makinelerinde kullanılabilir.

Panda ve Tamago-su

Bulaşık makinesine yıkama öncesi bir çay bardağı konulmalı ve makine çalıştırılmalıdır. Sirkeyi bulaşık makinesinin iç kısmına dökebilirsiniz. Ev temizliğinde de başarılı bir mikrop kırıcıdır. Evde temizlik yaparken yüzeylerin silme suyuna bir çay bardağı katılarak yerler silinebilir. Aynı zamanda cam silmede de kullanılır. Parlatıcı özelliği olduğu için camları iyi temizler ve sonrasında parlaklık bırakır.

Nar ve İncir Sirkeleri Nası Yapılır

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Sağlık Dostu Gençlik İksiri Özel Sirkeler

kavun buğday elma incir sirkeleri nelere iyi geliyor buğday sirkesi cinsel gücü artırır mı kavun sirkesi afrodizyak mı elma sirkesi...

Kapat