Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Ödemi atıyor, Şişleri İndiriyor Cildi Güzelleştiriyor

08.10.2015
1.266
Ödemi atıyor, Şişleri İndiriyor Cildi Güzelleştiriyor

evde cilt bakımı nasıl yapılır cildi sıkılaştıran formül biberiye yağı acı biber limon gliserin bu karışım ödem attırır mı bu formül cilde iyi gelir mi…

Ödemi atıyor, Şişleri İndiriyor Cildi Güzelleştiriyor Yemek alışkanlıkları ve fazla kilo nedeni ile cilt ödem toplayabilir, yağlanabilir, bozulabilir ve şişebilir. Evde yapılabilecek bazı formüller sayesinde cilde güzellik kazandırırken bir yandan da cildi sıkılaştırmak hayal gibi fakat kesinlikle gerçekleşebilecek bir hayal. Sadece evde yapılabilen bu basit tarifi denemeniz yeterli olacaktır.

Bineriye yağı Saça iyi Gelirmi

Malzemeler Bir şişe biberiye yağı,- Bir şişe gliserin,- 5 limon,- Yarım kilo kırmızı acı biber Hazırlanışı Gliserin ve biberiye yağını aktarlarda hazır halde bulabilirsiniz. Diğer malzemeler ise kolayca bulunabilen ve zahmetsizce hazırlanan malzemelerdir.

Cilt Bakımında Glesrin Kullanılırmı

Kırmızı acı biberler haşlanır ve limon suyunda öldürülür. Bütün malzemeler temin edildikten sonra hepsi birden bir blendır yardımıyla karıştırılır. İşlem şimdilik hazır sayılmaz. Elde edilen karışımın 3 gün karanlık ve serin bir yerde muhafaza edilmesi gerekiyor.

Cilt Bakımında Limonun faydası Nedir

Bunun için karışımı koyduğunuz şişeyi ya da kavanozu folyo ile sarabilir ve dolapta bekletebilirsiniz. Evde hazırlanan doğal sıkılaştırıcı her gün düzenli bir şekilde kullanılmalıdır. Mümkünse karışımı sürdüğünüzde güneşlenin ya da egzersiz yapın.

Kırmızı Acı Biber Cilde Faydalımı

Bir saatlik bir bekleme sürecinden sonra cildinizi ılık suyla yıkayabilirsiniz. Doğal sıkılaştırıcı düzenli kullanıldığında gözle görülür derecede şişliklerin indiğini, sıkılaştığını ve cildinizin yenilendiğini göreceksiniz.

Glesirin Cilde fayadalımı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kas ve Eklem Ağrılarına Çok Faydalı Bir Bitki

ekinezya ekinezya çayı nelere iyi gelir ekinezya çayı boğaz ağrılarına iyi gelir mi ekinezya kas ağrılarını giderir mi eklem ağrılarına...

Kapat