Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Nar Ağacının Faydaları

05.01.2014
4.039
Nar Ağacının Faydaları

nar ağacı cinselliğe iyi gelen bitkiler cinselliğe çok faydalı bitkiler şehvet arttırıcı bitkiler cilde iyi gelen bitkiler dişlere iyi gelen bitkiler…

Latincesi:Punica Granatum-Grenadier.dir asıl vatanı Afrika olsa da sıcak iklime sahip her ülkede yetişir.Kökleri,kabukları ve meyveleri kullanılır.
1-Hastalıklara savaş açan Nar,doğal viagra etkisi yapar,cinsel gücü artırır iktidarsızlık derdine çare oluyor.Günde bir bardak Nar suyu içen erkeklerde testosteron oranlarında artış gözlemlenmiştir.
2-Afrodizyak etkisi yaparak cinsel isteği ve gücü artırdığı tespit edilmiştir.Güçlü bir antioksidan olduğu bilinen Nar pozitif duyguları artırdığı,negatif duyguları düşürdüğü kaydedildi.
3-Diş eti iltihaplarını giderir,yüksek tansiyonu düşürür.Enfeksiyonlara karşı vücut direncini korur ve artırır.Kalbi korur,düzenli çalışmasını sağlar.
4-İdrar söktürürcü etkisiyle toksinleri atar.Yorgunluğu giderir,enerji verir.Bağışıklık sistemini güçlendirir,hastalıklara karşı korur.Kolesterol ve kan şekerini üzenler.
5-Cilde faydalıdır.Cilt enfeksiyonlarını iyileitirir,Bağırsak kurtlarını düşürür.İshali Önler.Yaşlanmayı geciktirir,Böbrek iltihaplarına iyi gelir.

nar ağacının faydaları cinselliğe çok iyi gelen bitkiler  şehvet arttran bitkiler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Havucun Faydaları

havucun faydaları nelerdir cinselliğe iyi gelen bitkiler şehvet arttırıcı bitkiler iştah açan bitkiler cilde iyi gelen bitkiler damarlara iyi gelen...

Kapat