Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Mutluluk salkımı Cinsel Gücü Artırıyor

07.02.2016
1.073
Mutluluk salkımı Cinsel Gücü Artırıyor

cinselliği artıran besinler nelerdir hangi besinler afrodizyakdır üzüm cinselliğe iyimi geliyor çilek afrodizyak mı vücut direncini artıran meyveler şifalı otlar…

Günde sadece 1 avuç siyah üzüm ya da çilek yemek, vücutta afrodizyak etki yaratıyor. Cinsel sıkıntısı olanları mutlu ediyor… Domuz gribi, nezle, soğuk algınlığı derken; şu günlerde bağışıklık sistemini güçlendirmek daha bir önem kazandı. Uzmanlardan art arda “Beslenmenize dikkat” uyarıları geldi. Özellikle sebze-meyve ağırlıklı beslenmek gerektiğini söyleyen uzmanlar, siyah üzüm ve çileğin yararlarını anlatmakla bitiremedi. hormonları ateşliyor Artık her sebze-meyvenin her mevsim tezgahlarda olduğunu ifade eden uzmanlar, “Günde 1 avuç üzüm ya da çilek yemeyi ihmal etmeyin” dedi. Aşk hayatına katkı sağlayan, hormonlar üzerinde afrodizyak etki yaratan siyah üzümün iyi geldiği hastalıklardan bazıları şöyle:

Siyah üzümün faydaları arasında kalp, dalak, mide ve karaciğer var

CİNSEL GÜCÜ ARTIRIYOR Beyaz ve tatlı üzüm de tıpkı siyah üzüm gibi cinsel gücü artırıyor. Bu nedenle aşk hayatını renklendirmek isteyenlere üzüm öneriliyor. Bağırsak hastalıkları ve kolite de iyi gelen üzüm, kuru üzümle birlikte tüketildiğinde daha etkili oluyor.

uzum cinsel gücü artırıyor

Siyah üzümün faydaları arasında kalp, dalak, mide ve karaciğer hastalıkları bulunuyor. Aynı zamanda siyah üzüm nefes darlığına da iyi geliyor. Amino asitler, B vitaminleri (B1, B2), mineraller, potasyum, magnezyum ve demir içerdiği için bağışıklık sistemini kuvvetlendirir. İçerdiği doğal fruktoz sayesinde vücudun harcadığı enerjinin kısa sürede depolanmasını sağlar. Bünyesindeki magnezyum insanın iş verimliliğini arttırır.

Üzüm Bağırsak hastalıkları ve kolite de iyi gelir

Böbrek ve karaciğerin çalışmalarını hızlandırır, bu çalışmaları destekler. Yağların erimesine yardımcı olur. Vücudu dirençli hale getirir. Kabuk ve çekirdekleri bağırsak metabolizmasını hızlandırır. Cildin taze ve temiz bir görünüm almasını sağlar. İçerdiği bioflavonoidler sayesinde C vitamini aktivitesini arttırır. Alerjide iltihap oluşumunu engeller. Kolesterolü düşürür. Kanser oluşumunu önler.

Yaban Mersini Meme Kanserinden Korur mu

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Meme Kanserine Doğa ana şifa veriyor

meme kanseri nedir menopoz nedir hangi besinler meme kanserini tetikler hangi meyveler ve bitkiler meme kanserini önler meme kanserine iyi...

Kapat