Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Meme,Prostat,Lenf ve Bağırsak Kanserini Önlüyor

29.09.2015
1.642
Meme,Prostat,Lenf ve Bağırsak Kanserini Önlüyor

meme kanserine iyi gelen sebzeler lenf kanserini önleyen sebzeler prostata iyi gelen bitkiler akciğer kanserine iyi gelen bitkiler şifalı meyveler şifalı sebzeler…

Meme,Prostat,Lenf ve Bağırsak Kanserini Önlüyor Uzmanların Yaptığı son araştırmalar neticesinde çağın hastalığı kanserde, karalahananın kanserojen toksinleri vücuttan uzaklaştırdığını belirttiler.Meme, prostat, bağırsak, lenf, kan kanseri Özellikle yanlış beslenme ile vücuda alınan kanserojen maddeler bu rahatsızlıklara neden oluyor. Uzmanlar, doğru tüketilen besinlerin bu hastalığa karşı kalkan olacağını bildirerek, şu gıdaları tavsiye ediyor.

Karalahana Meme Kanserine İyimi Geliyor

KARALAHANA: Bilim adamları tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre karalahana dışarıdan aldığımız kanserojen toksinlerin vücuttan atılmasını sağlıyor. Ayrıca, karalahana içerdiği beta-karoten ve C, E vitaminleri sayesinde hücresel hasarın önüne geçiyor.Vitamin değerlerinin ve antioksidan özelliğinin kaybolmaması için ya suda bir kaç dakika haşlanması ya da sadece 5-10 dakika kadar kavrulması gerekiyor.

Kara lahana Bağırsak Kanserine İyi Gelirmi

ZENCEFİL: Bağışıklık sistemini artırıcı ve bulantı giderici özelliği olan zencefili özellikle taze kök şekli ile tüketmekte fayda var.

Zencefil Kansere Karşı Korurmu

NAR: Baş-boyun, kalınbağırsak, lösemi, meme ve prostat kanserlerine karşı faydalıdır. Ayrıca kansere karşı koruyucudur. Nar, binlerce yıldır kullanılan bitkisel ürünlerin başında gelir. Günde 50 mililitre nar suyunun uzun süreli kullanılması kanserden korunmada önemlidir.

Nar Mide Kanserine iyi Gelirmi

ZERDEÇAL: Ağız, idrar torbası, mide, rahim ağzı, kalınbağırsak ve cilt kanserlerine karşı koruyucu olabiliyor. Günde 2 tatlı kaşığı tüketilmesi gerekiyor.

 

Zerdeçal Rahim Kanserine İyi Gelirmi

DOMATES: Likopen isimli madde içeren domates prostat, akciğer ve mide kanseri riskini azaltabiliyor. Pişmiş olarak tüketilmesi daha fazla yarar sağlıyor.

Domates Prostat ve Akciğer Kanserine İyi Gelirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Vitamin Eksikliğini Giderir Üşütme ve Gribe İyi Gelir

gerdeme nedir nelere iyi gelir gerdeme sindirime iyi gelir mi balgam söktüren bitkiler gerdeme kanı temizliyor mu safra artırıcı bitkiler...

Kapat