Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Kondurango Kanserle Savaşıyor

03.08.2015
1.347
Kondurango Kanserle Savaşıyor

kondurango nedir,kondurango nelere iyi gelir,kansere iyi gelen bitkiler,mide bulantısını önleyen bitkiler,sindirimi rahatlatan bitkiler,şifalı otlar,şifalı bitkiler kondurango…

Kondurango Kanserle Savaşıyor Güney Amerika Ekvator ve Peru da yüksek kesimlerde yetişen, tırmanıcı bir ağaçtır. Kondurangin adlı glikozit, nişasta, reçine ve çeşitli kimyasallar içerir. Bitkinin gövde kabukları, kesilen gövdeler kurutulup soyulur. Kondurango kabukları acı, kazıyıcı, hafif baharlı lezzettedir.

Kondurango Mideye İyimi Geliyor

Kondurango ağacının gövde kabukları kurutularak kullanılır. En yaygın kullanım alanları iştahsızlık, mide ve sindirimde yaşanan sıkıntılardır. Bunun yanında, kansere karşı tedaviyi destekleyici olarak da tüketilebilir.

Kondurango Nedir

Antioksidan ve anti bakteriyel etkilere sahiptir. Mideyi rahatlatarak gastrit şikayetlerini azaltır. Mide bulantısını giderir. Sindirim bozukluklarında faydalıdır.

Kondurango Kanseri Önlermi

Kondurangonun Faydaları: İştah açıcıdır. Mide bulantısını giderir. Sindirim bozukluklarında faydalıdır. Antioksidan ve anti bakteriyel etkilere sahiptir.

Kondurangon Nelere iyi Gelir

Mideyi rahatlatarak gastrit şikayetlerini azaltmaya yardımcı olur. Kanamayı durdurucu ve kanser hücrelerini yok edici etkileri de bulunmaktadır.

Kondurango Bulantıyı Önlermi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Her Derde Deva Olan Sakızın Müthiş Faydası

damla sakızı nelere faydalıdır cilt bakımına ne iyi gelir tansiyona iyi gelen sakız diş eti kanamalarına ne iyi gelir damla...

Kapat