Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Kanseri Önlüyor Karaciğeri Koruyor

18.07.2015
1.734
Kanseri Önlüyor Karaciğeri Koruyor

kara hindibanın faydası nedir radika kansere iyi gelir mi kara hindiba çayı nelere iyi gelir kan kanserine iyi gelen bitkiler şifalı otlar hindiba kökünün faydası nedir…

Kanseri Önlüyor Karaciğeri Koruyor Kanada’nın Windsor kentinde bilim insanları, halk arasında karahindiba veya Radika olarak bilinen bitkinin çayı ile kronik miyelomonositik kan kanseri hastasını iyileştirmeyi başardılar. Kanser hastaları için umut verici çalışma, Windsor Üniversitesi Onkoloji Servisi bilim adamları ve Windsor Bölgesel Kanser Merkezi ekiplerince ortaklaşa yürütülüyor. Konuyla ilgili bilgi veren Dr. Caroline Hamm, karahindiba kökü ekstresinin eşsiz bir bitki olduğunu belirterek, bununla tedavisinden umut kesilerek evine gönderilen 72 yaşındaki bir hastanın iyileştiğini anlattı. John Dr.Caroline hastanın, 3 yıl süren yoğun lösemi tedavisinin ardından, yapılacak bir şey kalmadığı için, kalan ömrünü ailesi ile birlikte geçirmesi için evine gönderildiğini belirten Dr. Caroline Hamm, laboratuvarda hazırlanan karahindiba ekstresini, John’un evine götürüp çay olarak hazırladık.

Kara Hindiba çayı Nasıl yapılır

Kendisine de nasıl hazırlayacağını öğreterek, bittikçe yenilerini verdik. 4 ay sonra kanser değerlerinde iyileşme saptadık. Aradan geçen 3 yılın ardından John, tamamen iyileşti” dedi.Karahindiba kökü çayının, herkeste aynı etkiyi göstermediğine dikkati çeken Dr. Hamm, her hastanın ihtiyacı olan dozun belirlenmesinin önemli olduğunu ve buna yoğunlaştıklarını ifade etti.

Hindiba kökü kansere iyimi geliyor

Doktor tedavisi ve kontrolü altında olan, kemoterapi ya da düzenli ilaç kullanan kanser hastalarının, doktorlarına danışmadan bu çayı kullanmamalarını isteyen Dr. Caroline Hamm, bilim heyetinin Kanada Sağlık Bakanlığına ekstre ile ilgili yasal müracaatları yaptığını, bunun kabul edilmesi halinde klinik çalışmaların en az 21 hasta üzerinde başlayacağını söyledi.

Kara Hindiba Nedir,faydası Nelerdir

Caroline Hamm, 6 ila 8 ay sürecek olan birinci aşamanın ardından, karahindiba kökü çayının hangi kanser türlerine ne oranda iyi geldiğinin belirleneceğini anlattı.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Cildiniz Mükemmelliği Buzdolabında Gizli

güzellik maskesi nedir cilt maskesi nasıl yapılır avokadonun cilde faydası cilde faydalı meyveler cilt bakımı cilde iyi gelen şifalı otlar...

Kapat