Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Kaliteli Bir Uyku İçin Bu Çiçekleri Seçin

13.07.2015
1.889
Kaliteli Bir Uyku İçin Bu Çiçekleri Seçin

uykusuzluğa iyi gelen bitkiler yasemin nelere iyi gelir gardenya nedir potos sarmaşığı nelere iyi gelir lavantanın faydaları sarısabır nedir şifalı otlar şifalı bitkiler…

Kaliteli Bir Uyku İçin Bu Çiçekleri Seçin Yatak odanızda bulunduracağınız doğru bitkilerle rahatlamanızı ve dinlenmenizi sağlayabilir ve daha kaliteli bir uykuya sahip olabilirsiniz.

Yasemin Nelere İyi Gelir

Yasemin: Yapılan araştırmalara göre yaseminin uykuya doğal bir yardımcı olduğu kanıtlanmış. İç sıkıntısını azaltan özelliğiyle pozitif enerji verir; uyandığınızda kendinizi dinç ve dinlenmiş hissedersiniz.

Lavantanın Faydaları Nelerdir

Lavanta: Lavantanın insomniyayı ve iç sıkıntıyı önleyici etkisi vardır. Kokusunun rahatlatıcı etkisini yatak odanızda hissedebilirsiniz.

Gardenya Nelere İyi Gelir

Gardenya: Uzmanlar tarafından yapılan araştırmaya göre uyku getirici etkisi birebir kanıtlanmıştır.

Kaynanadilinin faydaları  Nelerdir

Kaynanadili: Bu bitki evinizdeki oksijen seviyesini artırmaya yardımcı olur. Düşük ücreti ve kolay bakımıyla da kolaylıkla bulundurabilirsiniz.

Sarısabır  Nelere Faydalıdır

Sarısabır (ALeo Vera): Yanıkları ve yara izlerini iyileştirme etkisi olan sarısabır aynı zamanda detoks etkisiyle insanı kimyasallardan uzaklaştırır.

 

Duvar sarmaşığının Faydalar Nelerdir

Duvar sarmaşığı: Duvar sarmaşığı havayı en çok temizleyen bitkidir. Aynı zamanda odanın sıcaklığını da ayarlı tutar.

Kırmızılı drasena Nelere iyi Gelir

Kırmızılı drasena: Aynı zamanda biraz büyük olması nedeniyle dekorasyon için de güzel olabilecek bir bitkidir. Toksinleri temizlemesiyle yarar sağlar.

Potos sarmaşığı Nelere İyi Gelir

Potos Sarmaşığı:Yine havayı temizleyip uykuyu kolaylaştıracak bitkilerden birisi de potos sarmaşığıdır. Kolay bakımıyla tercih edebilirsiniz

Etiketler:

Yorumlar
  1. Stevie dedi ki:

    Gerçekten işe yarıyor denemenizi öneririm.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yeni Üretiliyor İlaç Olarak Kullanılıyor Şifa Dağıtıyor

ekinezya nedir ekinezye nelere iyi gelir ekinezya gribe iyimi geliyor ekinezyanın faydası nedir ekinezya çayı faydalımı şifalı otlar şifalı bitkiler...

Kapat