Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

İçindeki Yağ Molekülü Lösemiye İyi Geliyor

17.08.2015
1.425
İçindeki Yağ Molekülü Lösemiye İyi Geliyor

lösemi nedir kan kanserine ne iyi gelir avokado lösemiye iyimi geliyor lösemi nasıl tedavi edilir kansere iyi gelen bitkiler kanserle savaşan meyveler şifalı otlar avokado…

İçindeki Yağ Molekülü Lösemiye İyi Geliyor Günde bir avokadonun kan kanseriyle mücadele etkili olabileceği belirlendi.Kanadalı bilim adamlarının araştırması, avokadonun içindeki yağ molekülünün ölümcül kan kanseri türü olan akut myeloid lösemiye (AML) yol açan kök hücreleri hedef aldığını gösterdi.

Avakado Nelere iyi Gelir

AML hastalarında beyaz kan hücrelerinden olan granülositlerin ve monositlerin blast adı verilen öncü hücrelerin olgunlaşma sürecinin bozulduğuna dikkati çeken bilim adamaları, avokadodaki avokatin B yağ molekülünün bu süreci durdurabildiğini belirtti.

Avakado lösemiye İyimi gelir

Bilim adamları sonuçların, avokado içeren bir ilacın geliştirilmesinin ve AML hastalarının yaşam kalitesinin artırılmasının önünü açtığını vurguladı.

Avakado kansere İyi Gelirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kanser Savaşçısı Hücre Yenileme Ustası

böğürtlen nelere iyi geliyor hücre yenileyen meyveler yaşlanma karşıtı bitkiler hafıza güçlendiren meyveler ağız yaralarına iyi gelen bitkiler şifalı meyveler...

Kapat