Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Hafıza Kaybına,Unutkanlığa İyi Gelen Çay.

06.11.2015
1.811
Hafıza Kaybına,Unutkanlığa İyi Gelen Çay.

biberiye çayı biberiye çayı damar tıkanıklığına iyi gelir mi biberiye çayı nasıl yapılır biberiye çayı kan dolaşımını hızlandırır mı biberiye çayı nedir nelere iyi gelir…

Hafıza Kaybına,Unutkanlığa İyi Gelen Çay. Biberiyenin faydaları arasında ilk sırada bağışıklık sistemini güçlendirmesini, kan dolaşımını hızlandırmasını, iltihabı önlemesini ve astım belirtilerini hafifletmesi gösteriliyor. Bunların yanı sıra Biberiye, beyne ve kalbe giden kanı arttırarak başta hafıza ve damar tıkanıklığı sorunları olmak üzere bu iki organa ait rahatsızlıkların engellenmesinde de kullanılıyor.

Biberiya Çayı Hazımsızlığa iyi Geliyor mu

Biberiye, alerjiye neden olan bitkiler arasında yer almamaktadır. Ancak gebelik ve emzirme gibi hassas dönemlerde kullanılmadan önce bir doktora başvurulmalı ve kolit, mide ülseri gibi kanamalı hastalıkları ve yüksek tansiyonu olanların da biberiye çayından içmemesi gerekir.

Biberiye Çayı Hafızayı Güçlendirir mi

FAYDALARI: Metabolizmayı hızlandırır, hafızayı güçlendirir, konsantrasyonu artırır, hazımsızlığı giderir, kabızlığı giderir, toksinlerin vücuttan atılmasını hızlandırır, bağışıklık sistemini güçlendirir, kan dolaşımını artırır, beyin ve kalp gibi hayati organlara daha fazla oksijen taşınmasını sağlar, baş ağrısı ve migren ağrılarını hafifletir, stresi azaltmaya yardımcı olur.

Biberiye Çayı damar Tıkanıklığına İyi Gelir mi

BİBERİYE ÇAYI: Bir Çay kaşığı kurutulmuş biberiye yaprağını bir fincan suya atıp kaynatmanız yeterli. Daha iyi demlenmesi için 10 dakika kadar kaynattıktan sonra ateşin üzerinden alın ve demliğin kapağı kapalı halde 10 dakika kadar bekletin. Tatlandırmak için organik bal kullanabilirsiniz. Günde 2 bardak biberiye çayı hazımsızlık veya kabızlığa kısa sürede çözüm olacaktır.

Biberiye Çayı Safra Kesesi Rahatsızlıklarında Kullanılırmı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Hint Ayvası Şifa mı Dağıtıyor?

hint ayvası nedir hint ayvası nelere faydalıdır hint ayvası kuru cilde iyi gelir mi kolesterole iyi gelen meyveler hint ayvası...

Kapat