Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Erken doğum ve Düşük Riskine Karşı Korur

09.08.2015
1.145
Erken doğum ve Düşük Riskine Karşı Korur

pırasa düşük riskine karşı korur mu bağırsaklara çalıştıran sebzeler pırasa mideye iyi gelir mi erken doğumu önleyen sebzeler pırasa astıma iyi gelir mi pırasa şifalı mı pırasa…

Erken doğum ve Düşük Riskine Karşı Korur Kanserli hücrelerin büyümesini engeller. İçerisinde bulunan flavanoidler sayesinde serbest radikallere karşı vücudun savunma mekanizmasını kuvvetlendirir. Çalışmalar, sarımsak, soğan ve pırasanın kan basıncını düşürücü etkisi olduğunu göstermektedir. Zayıflama diyetlerinde en çok tercih edilen sebzelerden birisidir. Kalorisi düşük, lif içeriği yüksek olduğu için uzun süre tokluk hissi verir.

Pırasa Damarlara iyi gelirmi

Sindirim siteminin düzenli çalışmasına yardımcı olur. İçeriğinde buluna folik asit sayesinde, gebelikte yaşanması mümkün olan erken doğum ve düşük riskine karşı koruyucu etki gösterir. Kuvvetli bir antioksidan olduğu için yaşlanma karşıtı etki gösterir.

Pırasa kanı temizlermi

Faydaları: Serbest radikaller ya da reaktif oksijen türlerine karşı kan damarları dizilimi için koruma sağlar. Kan damarlarının dinlenmesini ve hipertansiyon riskinin azaltılmasını sağlar.

Pırasa kum ve Taş Düşürürmü

Sinirleri kuvvetlendirir. Böbrekleri, bağırsakları ve mideyi çalıştırır ve güçlendirir. Böbrek kumlarını ve taşlarını dökmeye yardımcı olur.

Pırasa Kanserle savaşta etkilimi

Vücudu ve kanı temizler. Astım, egzama, romatizma ve damar sertliğine karşı faydalıdır. Kan yapar, kansızlığa iyi gelir.

pırasa yaşlanmayı geciktirirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Karaciğer ve Dalakta Kan birikmesini Önler

  taş kıran nedir hangi hastalıklara iyi gelir sinirleri yatıştıran bitkiler taş düşüren bitkiler tatula karaciğere faydalı mı safra attıran...

Kapat