Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Erkekte Cinsel Gücü Artırır Kadınlarda Cildi parlatır

23.12.2015
3.694
Erkekte Cinsel Gücü Artırır Kadınlarda Cildi parlatır

tere nelere iyi gelir tere cinsel gücü artırıyor mu tere bayanların cildine iyi gelir mi karaciğere iyi gelen bitkiler safra söktüren bitkiler şifalı bitkiler…

Vitamin ve mineral zengini tere öksürüğü kesip, bronşite iyi geliyor. Kadınlarda cildi güzelleştiriyor. Erkeklerde de afrodizyak etkisi yapıyor. Her derde deva bitkiler, cinsel sorun yaşayanların da imdadına koşuyor. Bu bitkiler arasında başı çeken tere de, içerdiği vitamin ve minerallerle tepeden tırnağa şifa veriyor. Erkeklerde cinsel gücü artıran tere, yapısındaki karoten sayesinde kadınları da güzelleştiriyor. “Tere, kadınların cildine parlaklık ve pembelik kazandırır, güzellik iksiri gibi etki yaratır” diyen uzmanlar, bu şifalı bitkinin diğer önemli faydalarını şöyle sıralıyor:

Tere İştahı Açar mı

FAYDALARI: Demir, fosfor, manganez, arsenik, bakır ve iyot gibi çeşitli madensel tuzları içeriyor. C, A, B, PP ve E vitaminlerinden zengin tere kanı zehirlerden temizliyor. Organizmanın maddesel tuz eksikliklerini gideriyor. Karaciğer ve safra kesesindeki yangıları temizliyor. Bedenimizin hastalıklara karşı direncini arttırıyor.

Tere Öksürüğe İyi Gelir mi

İştah açıp kan yapıyor. Güç veriyor. Halsizliğe karşı adeta ilaç oluyor. Sigara ve alkolün zararını azaltıyor. Sinirleri yatıştırıyor. Saç dökülmesini ve kepeklenmesini önlüyor. Ayrıca havanda dövülüp cildin ya da yaranın üstüne sarıldığında, cilt hastalıklarını, bağ dokusu yangılarını ve kızıl yara denen şirpençeyi iyileştiriyor.

Tere Cinsel Gücü artırıyor mu

Göğüs anjininde de yararlıdır. Öksürüğü kesiyor. Yalnız bu gibi hastaların terenin suyunu içmeleri gerekiyor. Damla ve romatizma hastaları için çok şifalı bir bitkidir. Kilo verilmesine de yardımcı olan bu bitki yağ yakıcıdır ve zayıflamaya yardımcı olur. Demir yönünden zengin olan tere içeriğinde iyot da bulunduruyor. Fosfor, manganez, bakır gibi diğer madensel tuzları da barındıran tere aynı zamanda kabızlık gideriyor.

Tere Kanı Temizliyor mu

Kronik bronşit ve diğer göğüs hastalıklarında, balgam söktürmeye yardımcı oluyor. Tere aynı zamanda kan şekerini azaltıyor, vücuttaki zararlı bakterileri öldürüyor ve bağırsak solucanlarının düşmanı gibi savaşıyor.

Tere Safra Kesesi hastalıklarına İyi Gelir mi

Tere A, B2, K, E ve P vitaminleri içeriyor. A vitamini, güçlü bir antioksidan için iyi bir kaynaktır. Sadece 1 su bardağı su teresi damar sertliğini önlüyor. Kemikleri güçlendiriyor.

Tere Öksürüğe İyi Gelir mi

Tere toprağa yakın bir bitki olduğu için çok iyi yıkanması gerekir. Hatta içine sirke dökülmüş bir suda yarım saat kadar bekletmekte de fayda vardır. Sabah kahvaltıları da dahil olmak üzere tere her öğünde güvenle tüketilebilir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kayışkıran, Kundurango, Kroton, Nelere İyi Gelir

kayışkıran otu nedir nelere iyi gelir kroton nasıl bir bitkidir kondurango nedir nelere faydalıdır Ayak otu romatizmaya iyi gelir mi...

Kapat