Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Egzamaya İyi Gelir Kan Şekerini Düzenler

13.10.2016
1.035
Egzamaya İyi Gelir Kan Şekerini Düzenler

kan şekerine iyi gelen bitkiler kansızlığa iyi gelen bitkiler ısırgan otu karaciğer yağlanmasına faydalı mı egzamaya ısırgan otu iyi gelir mi

Yıllardır birçok hastalık için tedavi amaçlı kullanılan ısırgan otunun vücut için en önemli faydası egzama problemi yaşayanlar içindir. Ayrıca böbrek ve mesane taşı oluşumunu da engeller. Kanı temizlemesi ve kan seviyesinin artmasını sağlaması nedeni ile kansızlık problemi çeken bireyler için iyi bir alternatiftir. Ayrıca pankreas üzerine olumlu etkileri olması nedeni ile kan şekeri seviyesinin de dengeli olmasını sağlar.

5-ısırgan otu çayı

Bu özelliği nedeni ile şeker hastalarının beslenme programlarında sürekli bulunması gereken bir besindir. Kabızlık problemi yaşayan bireylerde dışkılama kolaylığı sağlar. İdrar yollarında sürekli problem yaşıyorsanız ısırgan otu ile bu rahatsızlığa daha nadir yakalandığınızı göreceksiniz.

ISIRGAN Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi azaltır

Isırgan otu, karaciğer, dalak hastalıklarında, sigara kullanan bireylerde sıklıkla meydana gelen solunum sistemindeki balgam problemlerine, mide ve bağırsak ülserlerine iyi gelmektedir. Ayrıca kendinizi yorgun ve bitkin hissettiğiniz günler ısırgan otu tüketirseniz bu sıkıntıyı daha hafif atlatabilirsiniz.

Isırgan tohumu vücudun direncini artırır mı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Ağız Kokusunu Gideren 9 Mucize Karışım

ağız kokusunu hangi bitkiler giderir ağız kokusu nasıl yok edilir ağız kokusuna faydalı bitki karışımları Sosyal Hayatımıza darbe vuran ve...

Kapat