Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Eftimon İktidarsızlığa İyi Gelir Libidoyu Yükseltir

01.07.2016
2.720
Eftimon İktidarsızlığa İyi Gelir Libidoyu Yükseltir

eftimon nedir nasıl bir ottur eftimon nelere iyi gelir eftimon cinsel gücü artırır mı eftimon sperm kalitesini yükseltir mi eftimon kısırlığı tedavi eder mi…

Latincesi: Cuscuta epithymum olup, Cinsaçığiller familyasındandır. Ilıman iklimlerde, killi kumlu yerlerde yetişir. Tırmanıcı asalak olarak yaşayan, bir yıllık, otsu bir bitkidir. Sarı turuncu kırmızı yada kahverengi gövdesi ince ip gibidir. Boyu belli değildir. Asma, yonca, yulaf, tütün, şerbetçi otu, üçgül, ısırgan gibi bitkilere sarılarak beslenir ve zamanla onları emerek yok eder.

Eftimon otu kabızlık giderir mi

Bulaştığı tarladan onu söküp atmak çok güçtür, en küçük bir parçası bile kalırsa orada yeniden gelişir. Bileşiminde kuskutin, glikoziti, fitosterin, nişasta gibi maddeler bulunur. Tohumları ve kökü kullanılır. Halk arasında yörelere göre Diğer adları Çin Küskütü, Bağ bozan, Bostan bozan, Cin Saçı, Gelin Saçı, Kızıl Sarmaşık, Sarı ot.

Eftimon otu cinsel fonksiyon bozukluğunu önlermi

FAYDALARI: Bitkinin tümü gölgede kurutularak, idrar arttırıcı, kabızlık giderici, gaz ve safra söktürücü olarak kullanılır. Yara ve çıbanlara karşıda uygulanır. 50 gramı 500 gram keçi sütü ile pişirilip içilirse spazmları ve spazm ağrılarını geçirir, mide şişliklerine iyi gelir.

Eftimon Otu idrarı arttırımı

Solucanları düşürür. El ayak titremeleri, sinir, dimağ, eklem ağrılarında etkilidir. 2 bin yıldır kullanılan bu asalak bitki aslında erkeklerin büyük sorunu olan iktidarsızlığa çare oluyor. Cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı Çin’de 2 bin yıldır kullanılan Eftimon otunun iyi geldiği ortaya çıktı.

Eftimon Otu safra söktürürmü

Eftimo Otu (Çin Küskütü), Uzak doğu’da bilinen bir tedavi yöntemi. Erkeklerde kısırlık tedavisinde, libidonun yükseltilmesinde, sperm sayısının ve sperm hareketliliğinin arttırılmasında kullanılıyor.

Eftimon Otu Sperm sayısını artırır mı

Konu Aramaları:

eftimon,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Cennet Aşı Kemik Erimesine İyimi Geliyor

cennet aşı nasıl bir bitkidir cennet aşı hangi hastalıklara iyi gelir cennet aşı histeriye iyi gelir mi cennet aşı kurt...

Kapat