Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin

27.07.2015
1.141
Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin

melisa nedir melisa çayı nelere iyi gelir depresyona iyi gelen çaylar uykuyu düzenleyen çaylar sinirleri yatıştıran bitkiler stres attıran bitkiler şifalı otlar…

Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin Mevsimsel geçişlerde meydana gelen durgunluk, halsizlik, yorgunluk, eklem ağrıları gibi belirtilerin yol açtığı depresyon ve stres sorunlarına melisa çayıyla son verilebilir. Mevsimsel geçişlerde meydana gelen depresyon ve stres sorunlarının insanda psikolojik ve fizyolojik olarak da görülebileceği Bunlar kaslarda olabilir, boynunuzda olabilir, sinirsel olabilir, kemiksel olabilir ve bu nedenlerde sizin huzursuz olmanız için yeterlidir.

Melisa Nelere iyi Gelir

Psikolojik ve fizyolojik olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gerginliğinizi ve stresinizi azaltacak olan bu konuda son derece etkili bir bitki melisa bitkisidir. Melisa ülkemizde oğul otu olarak da bilinir.

Melisa çayı Uykuya  İyimi Geliyor

Melisa bitkisi kaynayan suda 5 dakika kaynatılıp tüketilebilir veya hazır çayları alıp günde 1-2 bardak içilebilir. 21 gün boyunca devam edilmesini öneriyoruz. Uykusuzluk ya da kaygı için ilaç kullanıyorsanız melisa çayı tüketmemelisiniz ve çocuklarda kullanmamanız tavsiye edilir.

Melisa Çayı saknleştirirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Koruk Suyu Şifa Dağıtıyor

koruk suyu nedir koruk suyu nelere iyi gelir koruk suyu ishale iyimi geliyor bağırsak düzenleyici bitkiler kabızlığa iyi gelen bitkiler...

Kapat