Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin

02.08.2015
1.201
Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin

melisa nedir melisa nelere iyi gelir melisa çayı sakinleştirir mi sakinleştiren bitkiler şifalı otlar şifalı bitkiler depresyona iyi gelen bitkiler melisa oğulotu…

Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin Mevsimsel geçişlerde meydana gelen durgunluk, halsizlik, yorgunluk, eklem ağrıları gibi belirtilerin yol açtığı depresyon ve stres sorunlarına melisa çayıyla son verilebilir.

Melisa Dinlendirdimi

Mevsimsel geçişlerde meydana gelen depresyon ve stres sorunlarının insanda psikolojik ve fizyolojik olarak da görülebileceği Bunlar kaslarda olabilir, boynunuzda olabilir, sinirsel olabilir, kemiksel olabilir ve bu nedenlerde sizin huzursuz olmanız için yeterlidir.

Melisa çayı sakinleştirir mi

Psikolojik ve fizyolojik olarak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak gerginliğinizi ve stresinizi azaltacak olan bu konuda son derece etkili bir bitki melisa bitkisidir.

Melisa Çayı Nelere İyi Geliyor

Melisa ülkemizde oğul otu olarak da bilinir. Melisa bitkisi kaynayan suda 5 dakika kaynatılıp tüketilebilir veya hazır çayları alıp günde 1-2 bardak içilebilir. 21 gün boyunca devam edilmesini öneriyoruz.

Melisa Çayı Dinlendiriyormu

Uykusuzluk ya da kaygı için ilaç kullanıyorsanız melisa çayı tüketmemelisiniz ve çocuklarda kullanmamanız tavsiye edilir.

Melisa Çayı Nasıl Demlenir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kaynana Dili Ye Gün Boyu Zinde ve Dinç Ol

frenk inciri nedir nelere iyi gelir sindirime iyi gelen bitkiler dinçleştiren bitkiler kabızlığa iyi gelen bitkiler dikenli incir nelere iyi...

Kapat