Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Cinsel Sorun Yaşayanlar Bu İksiri Deneyin

19.02.2016
3.062
Cinsel Sorun Yaşayanlar Bu İksiri Deneyin

ısırgan otunun tohumları nelere iyi gelir ısırgan tohumu adet düzenler mi ısırgan tohumu cinsel gücü artırır mı ısırgan tohumu kanser tedavisinde nasıl kullanılır…

Cinsel yönden sorun yaşayanlar ısırgan tohumu ile güç kazanıyor. Balla karıştırıp yenildiğinde bomba etki yaratıyor. Kanı temizleyen, alyuvarları yenileyip kan yapan ısırgan tohumu cinsel sıkıntı yaşayanlarda afrodizyak etkisi gösteriyor. Mutlaka öğütülerek tüketilmesi gereken ısırgan tohumunun bal, pekmez veya yoğurt ile karıştırılarak bir tatlı kaşığı yenmesi öneriliyor. Isırgan tohumunun en bilinen faydaları ise mikroplu rahatsızlıklara, kan hastalarına, kalp ve damar ile ilgili rahatsızlıklarda ve damar tıkanıklıklarında oldukça fayda sağlayıcıdır. Isırgan tohumu tüm alerjik rahatsızlıklarda faydalı olmakla birlikte, egzama gibi problemlere de çözüm sağlamaktadır.

Isırgan Tohumu İdrar Söktürür

Bunun yanı sıra ısırgan tohumunun faydaları arasında kız çocuklarında ergenlik dönemlerinde görülen sivilcelere de faydalı olması yer almaktadır. Isırgan otu idrar yolları ve böbrek rahatsızlıkları için de fayda sağlar. Aynı zamanda tıkalı burun ve genzi açmada da faydası görülmektedir. Birçok rahatsızlığa önemli faydaları bulunan ısırgan tohumu özellikle de kanser hastalarında çare olarak kullanılmaktadır.

Cinsellik İçin Isırgan Otu Tohumu

FAYDALARI: Isırgan tohumu önemli bir kan temizleyici olmakla birlikte aynı zamanda alyuvarları da temizlemeye fayda sağlar. Kan şekerini düşürmesi ve ödemi gidermesi de ısırgan tohumunun önemli faydaları arasında yer alır. Bağırsak sorunlarında da birebir olan ısırgan tohumu, iyi bir bağırsak temizleyici ve gaz giderici olarak da bilinmektedir.

Isirgan Tohumu Bedeni Güçlendirir

Isırgan tohumunun faydaları idrar yolları ile ilgili problemlerde de görülmektedir. İdrarda görülen iltihapları gidermekte ve idrar söktürücü özelliği bulunmaktadır. Düzensiz adet kanamaları için de faydası bulunan ısırgan tohumu adet kanamalarını düzene sokmaktadır. Isırgan tohumu vücudun direncini artırmada ve bedeni güçlendirmede de fayda sağlamaktadır.

Isırgan Tohumu Ödemi Giderir

Akciğer, karaciğer, safra kesesi ve dalak gibi vücudun önemli organlarında görülen rahatsızlıklar içinde ısırgan tohumu önemli ve faydalıdır. Isırgan tohumunun balgam söktürücü özelliği de bulunmaktadır. Çocuk emziren kadınlar için ısırgan tohumu daha fazla süt yapmayı sağlamaktadır.

Isırgan Çayının Faydaları

Tansiyon problemi bulunan hastalar için tansiyonu düşürücü etkisi bulunan bir bitkidir. Soğuk algınlığında da ısırgan tohumu faydalı olmaktadır. Isırgan tohumunun cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır. Özellikle kabızlık problemine karşı etkili bir çözüm yaratmaktadır. Isırgan tohumunun faydaları arasında bayanlarda görülen hormon bozukluklarını önlemesi de bilinmektedir. Isırgan Tohumunun Kansere Faydası Isırgan tohumu asırlardan beri halk arasında kansere olan olumlu etkisi ile tanınan bir bitkidir. Birçok bilimsel çalışmalar da ısırgan tohumunun kansere olan faydasını kanıtlamıştır.

Isırgan tohumu vücudun direncini artırır mı

Peki ısırgan tohumu kansere karşı nasıl kullanılmalıdır? Isırgan tohumunu yapraklarını biraz keserek oğul otu ile demleyip, tatlandırılması amacı ile de içerisine bir miktar bal ilave ederek günde 3-5 bardak içebilirsiniz. Bu sayede ısırgan tohumunun faydaları arasında yer alan kansere olan faydasını görmüş olacaksınız. Kanser rahatsızlığına olumlu etkisi bulunan bu kürü doktorunuz kontrolünde kullanmanızı da önemle tavsiye ederiz.

 Cinsellik İçin Isırgan Otu Tohumu

Bunun yanı sıra ısırgan tohumunu şalgam tohumu ve polen ile birlikte öğüterek içerisine bal da ilave edip macun kıvamına getirin. Hazırladığınız bu karışımı günde 1 kez yiyebilirsiniz. Sizlere önermiş olduğumuz bu iki kürü deneyerek kansere çare bulabilirsiniz.

Isirgan Tohumu Bedeni Güçlendirir

Özellikle erken teşhiste kanseri önlemede büyük fayda alabilirsiniz, geç teşhiste ise bu kürler hastanın vücut direncini artırmada fayda sağlayacaktır. Kanser rahatsızlığının yanı sıra başka rahatsızlıklarınız da bulunuyorsa kürleri uygulamadan önce mutlaka doktorunuza danışmanızı tavsiye ediyoruz.

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Cildi Gençleştirir Yaşlanmayı Geciktirir

liçi nasıl bir meyvedir nelere iyi gelir liçi nerelerde yetişir liçi cildi gerginleştirir mi liçi yaşlanmayı geciktirir mi liçi kalp...

Kapat