Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Cinsel Sıkıntısı Olan Susamla Güçleniyor

30.04.2016
1.207
Cinsel Sıkıntısı Olan Susamla Güçleniyor

susam nelere iyi gelir susamın sağlığa ne gibi faydası var susam safra taşını düşürür mü susam yağı saç ve tırnaklara faydalı mı susam Cinsel gücü artırır mı…

Sağlığa pek çok faydası olan, vücuda enerji veren susam, cinselliğe de katkı sağlıyor. Cinsel yönden sıkıntısı olanlar susamla güçleniyor Yağ oranı ve enerji değeri çok yüksek bir besin olan susam; protein, kalsiyum, magnezyum, potasyum gibi mineraller ve B vitaminleri açısından zengindir. Vücuda enerji veren susam, cinsel gücü artırır. Susamın bazı faydaları şöyle:

susam Bademcik ve Boğaz İltihaplarına iyi gelir

FAYDALARI: Solunum yolu hastalıklarına karşı faydalıdır. Göğsü yumuşatarak nefes darlığı ve bronşite iyi gelir. Antioksidan ve kansere karşı koruyucudur. Susam yağı safra taşlarının düşürülmesine yardımcı olur.

Susam Kabızlığı Giderir Bagırsakları Yumuşatır

Hazmı kolaylaştırarak kabızlığı giderir. Gaz söktürür. Karın ağrısını azaltır. Karaciğer hastalıklarına iyi gelir. Böbrek iltihaplarını gidermeye yardımcı olur. Kemik erimesine karşı faydalıdır.

Susam Karaciğere İyi Gelir

Soğuk algınlığında iyileştirici etkisi görülür. Mikrop kırıcı etkisi de vardır. Bademcik ve boğaz enfeksiyonlarına iyi gelir. Nefes darlığı ve bronşite iyi gelir. Cinsel gücü artırır.

Susam Saçları güçlendirir ve besler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kenevir Pankreas Ve Testis kanserine Faydalımı

kenevirin ekilmesi ve dikilmesi neden yasak kenevir esrarın ham maddesi mi bazı kanser türlerine iyi geldiği doğru mu kenevirden hangi...

Kapat