Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Cinsel Performansı Artıran Gıdalar

30.07.2015
2.345
Cinsel Performansı Artıran Gıdalar

damar açan meyveler pancar suyu nelere iyi gelir cinselliğe iyi gelen kuru yemişler tarçın nelere faydalıdır nar suyu neye iyi gelir şifalı yemişler şifalı bitkiler…

Cinsel Performansı Artıran Gıdalar Sağlıklı bir yaşama sahip olmanın yolu yine sağlıklı beslenmekten geçiyor besinlerin kolesterol, şeker hastalığı, yüksek tansiyon, depresyon ve cinsel sağlık açısından ne gibi yararları var.

Antep fıstığı kalp ve dolaşım sistemine iyi geliyor. Ayrıca sertleşme sorunu yaşayan erkeklerin antepfıstığı tüketmeye başladıklarında cinsel performanslarında artış gözlenmiştir. Tavsiye edilen miktar ise günde 40-50 gram yeterli olmaktadır.

antep fıstığı nelere iyi Gelir

Diyabete toz tarçın ve yoğurt Günde 2 bardak az yağlı yoğurt tüketiminin şeker hastalığına yakalanma riskini yüzde 24 azalttığı görüldü. 2014 yılında yayımlanan 10 büyük çalışmanın sonuçlarına göre toz tarçın; şeker seviyesini ve kolesterolü olumlu etkiliyor. 1-4 ay süreyle düzenli günlük kullanım sonrası açlık şekeri ortalama 25 mg düşüyor. Günlük önerilen toz tarçın dozu 1- 6 gram arasında değişiyor.

Tarçın Diyabete İyi gelirmi

Yüksek tansiyona pancar suyu Pancar suyunun tansiyon üzerindeki olumlu etkileri ortaya çıktı. Günde 250 mililitre pancar suyu içen kişilerde hem büyük hem de küçük tansiyonda düşmeler saptandı. Bu etkinin zaman içinde ortadan kaybolmadığı da görüldü. Tavsiye edilen günde 1 bardak tüketilmesi.

Pancar Tansiyona iyimi Gelir

Nar suyu damarları açıyor Narın antioksidan ve kan yağları üzerinde olumlu etkileri var. Yapılar araştırmalara göre Nar suyu damarlara iyi geliyor. Tavsiye edilen günde 1 bardak tüketilmesi. Aynı şeyler portakal suyu için de geçerli. Kolesterolü olana Avokado Araştırmalara göre, fazla kilolu kişilere az yağlı diyet programıyla birlikte günde 1 avokado verildiğinde, kötü kolesterolü (LDL)düşürdüğü ortaya çıktı. Ayrıca Avokado total kolesterolü de olumlu etkiliyor. Böbrek kum ve taşlarını da düşürmeye yarayacak faydalı bir karışım.

Nar suyu Damarları açarmı

 

Malzemeler: Kuru incir Tarçın Hazırlanışı: Bir miktar kuru inciri kıyma makinesinden geçirin. Daha sonra içerisine 1 yemek kaşığı tarçını ekleyin. Bu karışımı yemeklerden önce aç karnına 1 yemek kaşığı tüketin.

Hastalıklarla savaşan besinler

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Depresyonlara Melisa Çayıyla Son Verin

melisa nedir melisa çayı nelere iyi gelir depresyona iyi gelen çaylar uykuyu düzenleyen çaylar sinirleri yatıştıran bitkiler stres attıran bitkiler...

Kapat