Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Cinsel Gücü Artırır İktidarsızlığı Bitirir

02.10.2015
2.265
Cinsel Gücü Artırır İktidarsızlığı Bitirir

misk otu cinsel gücü artırıyor mu iktidarsızlığa iyi gelen bitkiler misk otu astıma iyi geliyor mu bostan otu nelere iyi gelir misk otu sarılığa iyimi gelir şifalı bitkiler…

Cinsel Gücü Artırır İktidarsızlığı Bitirir Ballıbabagiller familyasındandır. 20-80 cm boyunda, bir yıllık, beyaz çiçekli otsu bir bitkidir. Ülkemizin hemen hemen yer yerinde özellikle Kütahya ve Bilecik yöresinde dere ve tarla kenarlarında yetişen otsu çok yıllık, Bahar aylarında Çiçekleri kırmızıdan pembeye ve morumsu renklere sahip olup hoş kokuludur. Genel manada iki türü vardır. Birincisi yabani olarak yetiştirilir, ikinci türü ise kültür olarak evlerde süs bitkisi olarak yetiştiriliri. Çok uzun yıllar yeşil kalabilen dayanıklı bir bitkidir.

Bostan Karanfili Adeti Düzenlermi

Kurutulmuş çiçeklerinden faydalanılır. Atropin,scopolamin,palmitin ve stearin içerir. Halk arasında Tatula ,Yeleşik, Geyik Otu, Karanfil Yarpuzu, Dağ Karanfili, Bostan karanfili, Misk Otu ve Filiskin gibi Yerel isimlerle de bilinir.

Bostan Karanfili İktidarsızlığa iyimi gelir

Faydaları: Solunum Sistemi, Astıma, bronşit ve nefes darlığına iyi gelir. Tohumlarından 10 gram, koyun sütü ile içilirse cinsel gücü artırır. Dağ Karanfilin’in çiçekleri balla karıştırılıp yenirse iktidarsızlığı giderir.

Dağ karanfili Cinsel Gücü Artırıyormu

Kökünün veya çiçeklerinin demlenerek elde edilen suyu içildiğinde, ağız ve nefes kokusunu giderir, hazmı kolaylaştırır, mide rahatsızlıklarını giderir. Basura ve karaciğere, sarılık hastalığına iyi gelir.

Misk Otu Nefes Darlığına iyi Gelirmi

Kadınlarda Aybaşı rahatsızlıklarını ve adet kanamalarını düzenler. Kokusu dimağı açar, göğüs darlığına iyi gelir. Kalbe kuvvet verir. Safra kesesi ifrazatını artırır. Yaprakları Nane gibi salata ve yemeklerde kullanılan misk otu ferahlatıcı kokusu ile yemek ve salatalara lezzet katar.

Misk otu Astıma İyi Gelirmi

UYARI: Tüm sağlık sorunlarınız için öncelikle doktorunuza başvurunuz. Alternatif tedavi yöntemleri için doktorunuzdan tavsiye alınız ve doğal ürünleri bilinçli olarak, Doktorunuzun belirttiği şekilde tüketiniz.

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Suyu Saçlara ve Hassas Ciltlere İyi Geliyor

kadife çiçeği cilde iyimi gelir saçlara iyi gelen bitkiler kalbe iyi gelen bitkiler şifalı bitkiler kadife çiçeği mideye iyi gelir...

Kapat