Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Cinsel Gücü Artırır Adet Dönemini Düzenler

10.08.2015
2.090
Cinsel Gücü Artırır Adet Dönemini Düzenler

tavşancıl otu nedir tavşancıl otu neye iyi gelir tavşancıl otu adet düzenler mi tavşancıl otu cinsel gücü artırır mı vücudu kuvvetlendiren bitkiler şifalı otlar tavşancıl otu…

Cinsel Gücü Artırır Adet Dönemini Düzenler Tavşancıl otu maydanozgiller familyasının üyelerinden bir bitkidir. Bilinen diğer isimleri ise Öğrek otu ile Kamşam ‘dır. boyu 2 Mt. olup, gövdesi yuvarlak ve de olukludur. Yaprakları dip kısımda ve parçalı olur. Çiçekleri Mayıs ile haziran ayında açar, şemsiye şeklinde ve beyaz renktedir. Nemli ortamları severler.

Tavşancıl Tansiyona iyimi geliyor

Tavşancıl otu Karadeniz Bölgesinde çiğ olarak ve ya turşusu yapılıp tüketilmektedir. Tabiatta kendi kendisine yetişmektedir.

Tavşancıl Nelere İyi gelir

Faydaları :Tavşancıl otu sindirim sistemini kuvvetlendirir düzenli çalışmasını sağlar. Vücudu kuvvetlendirir bağışıklık sistemini güçlendirir. Tavşancıl otu kan basıncının yüksek olduğu durumlarda düşürücü olur, aynı zaman da tansiyonu da kontrol altında tutmayı sağlar.

Tavşancıl Adeti Düzenlermi

Cinsel performansı artırır. Kadınların adet dönemlerini düzenleyici etkisi oldukça fazladır. Tavşancıl otunun kökü İshali durur. Sara rahatsızlığına iyi gelir. Tavşancıl otunun bilinen bir Yan etkisine rastlanmamıştır.

Tavşancıl Cinsel Gücü Artırırmı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yaşlanmaya ve Kansere Karşı Koruyor

menengiç nedir menengiç sarılığa iyimi gelir egzamaya iyi gelen bitkiler menengiç mideye iyi gelir mi şifalı bitkiler şifalı otlar menengiç...

Kapat