Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Cildi Daha Genç Ve Dolgun Göstertiyor

03.01.2016
1.684
Cildi Daha Genç Ve Dolgun Göstertiyor

pirinç kabuğu yağı nedir nelere iyi gelir pirinç kabuğu yağı cilde faydalı mı cildi dolgun gösteren bitki yağları saçı besleyen bitkisel yağlar cilde yararlı yağlar…

Size çok farklı ve az bilinen bir doğal yağdan söz etmek istiyorum: Pirinç kepeği yağı vitaminler, antioksidanlar ve insan vücudunun ihtiyacı olan besin maddeleri içerir. Asya ülkeleri güzellik ürünlerinde bu yağın adı çok geçer. Esnek bir cilt elde etmek için yüze ve bedene masaj yapılarak inanılmaz yararlar sağlar. Pirinç kepeği veya pirinç sürgünlerinden elde edilen kahverengimsi bu yüksek kaliteli yağ, anti-kırışıklık maddeleri içerir.

Pirinç Kepeği Yaği Cildin Renk Tonunu Etkiler mi

Koruyucularla doludur pirinç kepeği yağı. Tüm vücut üzerinde yüzünüze doğrudan uygulanabilir ya da cilt bakım kremlerine bir kaç damla karıştırılarak kullanılır. Derinin en alt katmanlarına kadar nüfuz ederek, içerden besler. Cildinizi çok yumuşak ve kadifemsi yapar. Porselen gibi beyazlık sağlar. Daha genç ve dolgun görünmesine neden olur, cilt elastikiyetini artırır. Aksatılmadan kullanıldığında, cilt üzerinde de muhteşem etkilerini gösterebilmektedir. Bu etkiler genellikle çok kısa bir sürede ortaya çıkar. Birçok kişi bu şekilde pürüzsüz bir cilt elde edebilmektedir.

Pirinç kepeği Yağı Saç kırılhasına iyim Gelir mi

SAÇ KIRIKLARINA KARŞI: Saç ve saç maskelerinde çok faydalıdır. Saçı besler, kafa derisinin yağlılık oranını normalleştirir. Hindistan cevizi yağı karıştırarak çok özel bir saç bakım maskesi hazırlayabilirsiniz. Birçok faydasının yanı sıra, saç kırıklarının oluşumunu azaltır. Aslında çok eski zamanlardan beri insanlar tarafından çokça kullanılan pirinç kepeği yağında bol oranda bulunan magnezyum, fosfor ve vitaminler saçlarda canlılık, parlaklık yaratır.

Pirinç Kepeği Yağı Nedir Nelere İyi Gelir

SÜPER ETKİLİ BU YAĞIN FAYDALARI: Cildi nemlendirir ve yumuşak ve pürüzsüz yapar. Cildinizin nemini korumak için yardımcı olur. Cildin doğal onarım sürecini artırır. Hücre yeniler. İçindeki antioksidanlarla cilt hücrelerini besler. Rüzgar, Soğuk, kirli şehir ortamı gibi etkilerin yarattığı hasarlardan cildi korur.

Pirinç Kepeği Yağı Cildi Güz3elleitirir mi

Cilt dokusunu geliştirir ve cilt renginin tonunu düzeltir, beyazlık sağlar. Kırışıklık ve ince çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Yazın doğal güneş koruyucu gibi çalışır. Uzakdoğu’da yaygın olarak kullanılan, sağlık ve güzellik yağı olarak kabul edilen pirinç kepeği yağı Asyalı kadınlar tarafından gençlik iksiri olarak biliniyor.

Pirinç Kepeği Yağı Cilde İyi Gelir mi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Hınta-İ Sevda Nedir Nelere İyi Gelir

hınta-i sevda nasıl bir bitkidir hınta-i sevda nelere iyi gelir hınta-i sevda adet düzenliyor mu hınta-i sevda kısırlığa iyi gelir...

Kapat