Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Bu Mucize Karışımlar Hastalıklara Derman Oluyor

08.07.2015
1.832
Bu Mucize Karışımlar Hastalıklara Derman Oluyor

pancarın faydaları havucun yararları elma şifa dağıtıyor kimyon nelere iyi gelir astıma ne iyi gelir detoks nedir detoks karışımı şifalı bitkiler şifalı meyveler…

Bu Mucize Karışımlar Hastalıklara Derman Oluyor Kanser, karaciğer ve iltihaplanma gibi rahatsızlıklara karşı doğal yaşam şifa sunuyor. Kimyon kansere iyi gelirken, havuç yaprağı detoks etkisi gösteriyor… Son yılların en yaygın görülen rahatsızlıkları arasında başı çeken kanser rahatsızlığına, vücutta biriken toksit atıkların sebep olduğu bilinmektedir yaşamı ciddi anlamda tehdit eden toksit atıklardan kurtulmak için. Uzmanlar bu durumda ilaçlar dışında doğal şifalı bitkilerinde çare sunduğunu aktarıyor. Rahatsızlıklara iyi gelecek şu karışımları öneriyorlar.

Akciğer kanserine karşı karışım : 1 pancar ,1 havuç ,1 elma

Kırmızı Pancar Sağlık Kaynağı

YAPILIŞI: Bütün malzemeleri yıkayın.Kabuklarıyla birlikte katı meyve sıkacağından geçirin. Her gün kahvaltıdan önce aç karnına bu karışımı tüketin. 3 ay boyunca devam edin. Bu içecek aynı zamanda karaciğer ve böbrek hastalıklarında iyi gelir.

Detoks etkisi yaratan karışım: Birkaç tane havuç yaprağı,2 adet meyve (elma, armut …) ,2 bardak su

Mucize Meyve Elma

YAPILIŞI: Tüm malzemeleri katı meyve sıkacağından geçirip tüketin. Vücuttaki bütün toksik atıkları temizleyecektir. Özellikle havuç yaprağının bunların yanı sıra metabolizmayı da hızlandırır. Tümör gelişiminin önlenmesinde olumlu bir etkiye sahip mineraller içerir.

Boğaz enfeksiyonuna karşı karışım: 80 gr. kimyon tohumu, 200 ml su

Kimyonun Faydaları

YAPILIŞI:Kimyonun üzerine 200 ml. suyu ekleyerek 15 dakika kaynatın. Kahve telvesine benzer bir görüntü olduğunda 50 ml daha su ekleyip yeniden kaynatın. Her 30 dakikada 1 çorba kaşığı tüketin. Sadece 2 saat sonra boğazda ağrının azaldığını, 4 saat sonra ise tamamen enfeksiyonun kaybolduğunu göreceksiniz.

Astıma karşı karışım:500 gr kırmızı soğan,500 gr şeker , 2 limon ,1 litre su ,7 Yemek kaşığı bal

Şeker Pancarının Faydaları

YAPILIŞI: Şekeri kırmızı renk alıncaya kadar orta ateşte ısıtın. Ardından, doğranmış soğanı ekleyin kısa bir süre kızartın ve su ilave edin. Daha sonra su 3’te 1 oranında suyu buharlaşana kadar orta ateşte pişirin. Soğumaya bırakın. Sonra 2 limon suyunu ve balı ilave edin. Karışımı, cam şişe içinde koyup, her yemekten önce 1 çorba kaşığı tüketin.

Elmanın Faydaları

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Sigarayı Bırakanlar ve Astım Hastaları Okuyun

akciğeri ne temizler astım nedir astıma ne iyi gelir zencefil nelere iyi gelir harnupun faydaları sarımsağın faydaları ekinezya çayı şifalı...

Kapat