Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Bu Meyve Kansere Kalkan Oluyor

27.02.2015
1.975
Bu Meyve Kansere Kalkan Oluyor

meyvelerin faydaları  bitkikurdu mide bulantısına ne iyi gelir karın ağrısına ne iyi gelir kansere ne iyi gelir kanseri önlemenin yolları….

Uzmanlar, Böğürtlende ellagic asit bulunduğunu, bu asidin tümör ve Kanser hücrelerinin büyümesini engellediğini ortaya koydu.

Laboratuar ortamlarında yapılan çalışmalarda, kanser başlangıcını ellagic asidin engellediği görülmüştür. İçeriğinde bol miktarda ellagic asit bulunan böğürtlen, bu nedenle kansere karşı birebir yararlıdır. Kanser ve tümör hücrelerinin büyümesini engellediği araştırmalarla ortaya konulan böğürtlenin, kansere karşı tüketilmesi faydalı olacaktır.

Böğürtlenin kanser ve tümörlerin yanı sıra vücudun çeşitli yerlerinde meydana gelen şişliklere, ağrılara, yüksek tansiyona, şekere, göğüs ve solunum yolu hastalıklarına da iyi geldiğini belirten uzmanlar, Böğürtlen yaralara sürülürse yaranın iyileşmesini hızlandırır. Kabızlığa iyi gelir, insanları tok tuttuğu için diyet listesinde yer alır. Böğürtlenin yaprakları kaynatılıp içilirse diş ve diş etlerine, kökleri kaynatılıp içilirse de böbreklerdeki taşların düşmesine yardımcı olacağını belirten uzmanlar, organik asitler, mineraller ve vitaminler yönünden zengin olan böğürtlenin tüketiminin sağlığımız açısından faydalı olacakdır.

Kabızlığa Ne İyi Gelir ? Tıklayın…

Bu meyve Kansere Kalkan olur.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kabızlığa,Strese,Pekliğe İyi Gelir

bitkikurdu strese ne iyi gelir strese iyi gelen çay kabızlık,kabızlığa ne iyi gelir pekliğe iyi gelen çay mide bulantısına ne...

Kapat