Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Bu kür Sertleşme ve İktidarsızlık Sorununu Çözer

14.07.2016
2.013
Bu kür Sertleşme ve İktidarsızlık Sorununu Çözer

iktidarsızlığa kereviz kürü iyi gelir mi kereviz sertleşme sorununa iyi gelir mi kereviz sperm sayısını artırır mı sağlıklı cinsel yaşam için kereviz iyi gelir…

Kerevizin İktidarsızlığa karşı Etkileri: Roma İmparatorluğu döneminden beri kerevizin iktidarsızlığa karşı etkin rol oynadığı savunulmaktadır. Günümüzde de bunun böyle olduğuna inananlar ve savunanlar vardır. Avrupa’da ve Amerika’da İnternet üzerinden yayınlanmakta olan bazı sağlık sitelerinde kerevizin iktidarsızlığa karşı etkili olduğu belirtilmekte ve kereviz ekstresi tabletleri satılmaktadır.

Kereviz İktidarsızlığa iyi gelir mi

Orta yaşlardan itibaren bazı erkeklerde östrojen hormonu yükselir. Bunun sonucunda, cinsel ilişkiye girme arzuları veya bu doğrultudaki istekleri azalabilir. Bir kaç ay cinsel ilişkiye girme arzuları olmayabilir. Çoğu zaman böyle durumların arkasında yükselmiş olan östrojen hormonu yatmaktadır. Bu konuda bir hekimle konuşup iktidarsızlık şikayetinin nedenleri teşhis edilmelidir.

Kereviz ve Maydanoz Mutluluk Verir

Sertleşme Problemine Karşı Kür: Kullanılacak olan malzemeler 150-200 gram ağırlığında kereviz (sadece yumrusu) ve yaklaşık on beş-on altı adet taze maydanozdur (gövde saplarıyla beraber). 150-200 gram kereviz 300-350 ml (yaklaşık iki buçuk su bardağı) kaynayan klorsuz suya ekleyiniz ve ağzı kapalı tencerede beş dakika kısık ateşte kaynatınız. Beşinci dakikadan sonra üzerine on beş-on altı adet taze maydanoz (gövde saplarıyla beraber) ilave ettikten sonra kaşıkla karıştırıp, üç dakika daha ağzı kapalı olarak kısık ateşte kaynatmaya devam ediniz.

İktidarsızlığa Karşı Kereviz ve Maydanoz Kürü

Toplam sekiz dakika tamamlandıktan sonra ocaktan indirip ılınmasını bekleyiniz. Ilındıktan sonra süzüp kahvaltıdan bir saat sonra ve öğle yemeğinden yarım saat önce bir su bardağı içiniz ve arta kalanı da buzdolabında koruma altına alınız.

Kereviz Kalp Sağlığına İyi gelir

Eğer öğle yemeğinden önce veya kahvaltıdan bir saat sonra içme imkanınız olmuyorsa akşam hazırlayıp, akşam yemeğinden bir saat sonra, diğer yarısını da akşam yatağa gitmeden önce içebilirsiniz. Bu kürü her gün taze hazırlayarak yirmi-yirmi beş gün uygulayınız. Bu kür yılda iki-üç kez uygulanabilir.

Herkes sevmeye bilir fakat Kereviz Protein Kaynağıdır

Etiketler:

Yorumlar
  1. Lakeisha dedi ki:

    Sitenizden birçok yeni bilgi edindim emeği geçen herkese teşekkürler.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Kerevizin Cinsel Güce Faydaları Nelerdir

kereviz nelere iyi gelir kereviz kalbi korur mu kereviz demir eksikliğine faydalı mı kereviz sertleşme sorununu giderir mi kereviz cinsel...

Kapat