Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Bu Bitkiler Kullanın Saçlarınız Işıldasın

27.07.2016
1.173
Bu Bitkiler Kullanın Saçlarınız Işıldasın

saç dökülmesini önleyen bitkiler yağlı saçlara hangi bitki iyi gelir saç derisini canlandıran yağlar saç köklerini besleyen bitkiler saç çıkaran bitkiler…

Saç dökülmesi, kepeklenme ve yıpranmış saçlara son! Isırgan, kayısı çekirdeği yağı, atkuyruğu sağlıklı saçların temelini oluşturuyor. Bakımlı ve güzel olmanın yolu ise, doğal bitkilerin gizemli dünyasından geçiyor. Organik bitkiler saç dökülmesi, yağlanma, kepeklenme vb. saçlı deri sorunlarında etkili sonuçlar almanıza yardımcı oluyor. Bitkisel özlerle hazırlanmış, şampuan ve saç maskelerinin saçlarda etkili olacağını aktaran uzmanlar, cansızlık, kırılma ve yıpranma gibi sorunlar yaşayanlara şu bitkisel önerilerde bulunuyor…

DEFNE Özellikle saçlı derideki dökülmeyi önler. Mantar, kepeklenme gibi sorunlarda etkilidir.

KURU VE YIPRANMIŞ SAÇLARA PORTAKAL YAĞI: C vitamini zenginidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Derideki yaraların hızlı iyileşmesine yardımcı olur.

DEFNE: Özellikle saçlı derideki dökülmeyi önler. Mantar, kepeklenme gibi sorunlarda etkilidir.

BİBERİYE Kan dolaşımını hızlandırır ,Saç köklerini besler. Dökülme ve yağlanmayı azaltır.

BİBERİYE: Kan dolaşımını hızlandırır , Saç köklerini besler. Dökülme ve yağlanmayı azaltır.

ADA ÇAYI: Kan dolaşımını hızlandırır. Saçlı deriye parlaklık ve canlılık kazandırır.

ADAÇAYI Kan dolaşımını hızlandırır

ISIRGAN: Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi azaltır. Dökülen saçların çıkışını hızlandırır. Saça canlılık ve parlaklık kazandırır. Kayısı Çekirdeği Yağı; Saçlı derinin canlanmasını sağlar. Saçlara parlaklık kazandırır, yumuşacık yapar.

ISIRGAN Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi azaltır

CİVANPERÇEMİ: Kan dolaşımını hızlandırır. Mikrop öldürücüdür. Liken, mantar, egzama, yara gibi deri sorunlarında etkilidir. Saçların yeniden yapılanmasında rol oynar. AT KUYRUĞU: Kan dolaşımını hızlandırır. Saç kökünü temizler, sıkılaştırır. Onarır. Saç telini kalınlaştırır, yaraların iyileşmesine yardımcı olur.

CİVANPERÇEMİ Kan dolaşımını hızlandırır. Mikrop öldürücüdür.

YAĞLI SAÇLAR İÇİN ISIRGAN: Saç dökülmesini ve kepeklenmeyi azaltır. Dökülen saçların çıkışını hızlandırır. Saça canlılık ve parlaklık kazandırır. Portakal Yağı ; C vitamini zenginidir. Kan dolaşımını hızlandırır. Derideki yaraların hızlı iyileşmesini sağlar.

LAVANTA Saçlı deriyi iyileştirici ve dezenfekte edicidir

LAVANTA: Saçlı deriyi iyileştirici ve dezenfekte edicidir. Yağlanmayı dengeler. Sedef, egzama gibi deri hastalıklarının iyileşmesinde etkilidir. KEKİK: Antiseptik özelliktedir. Yaraların hızlı iyileşmesine yardımcı olur. Dökülme ve kepeği azaltmada etkilidir. Saçlı deriye parlaklık ve canlılık kazandırır.

kayısı çekirdeği yağı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Mevsimi Geçmeden Bu Meyveden Faydalanın

kiraz ödem attırır mı kiraz karaciğere iyimi geliyor kiraz böbrekleri çalıştırır mı kiraz kalp ve damar sağlığını korur mu kiraz...

Kapat