Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Bu Bitkiler Akciğerlerdeki Nikotini Temizliyor

05.07.2015
1.709
Bu Bitkiler Akciğerlerdeki Nikotini Temizliyor

havucun faydaları nedir havuç nelere faydalıdır havuç nikotini temizler mi ısırgan otunun sağlığa faydaları kivi nedir nelere faydalıdır şifalı bitkiler şifalı meyveler…

Bu Bitkiler Akciğerlerdeki Nikotini Temizliyor Çok sigara içenlerde sık rastlanan pnömotoraks (akciğerin sönmesi ve göğüs boşluğunda hava toplanması) hastalığının en az kanser kadar hayati tehlike taşıdığı bilinmektedir. Sigara içenlerin vücudunda biriken nikotinin etkileri yıllarca devam etse de bazı bitkiler bu etkiyi azaltıyor. Akciğerde yıllarca etkisini hissettirecek olan nikotini temizleyen bitkiler.

ısırgan otunun faydaları

Isırgan: Isırgan bol miktarda demir ve dezenfektan özellik gösteren madde içerir. Isırgan otu sayesinde vücudunuzda biriken nikotinden kurtulabilirsiniz.

kivinin faydalar

Kivi: Kivi, nikotini vücuttan atmanızı sağlar ve bol miktarda vitamin içerir.

havuç suyunun faydaları

Havuç suyu: Sigara tiryakisiyseniz her içtiğiniz sigaradaki nikotinin vücudunuzda 3 gün kaldığını unutmayın. Cilde zarar veren nikotinin bu etkisine karşı havuç suyu içebilirsiniz. Vitaminler açısından zengin olan havuç suyu cildin kendini yenilemesini ve nikotinden arınmasını sağlar.

Su: Su, vücuttaki zehirli maddelerin atılması için çok önemlidir. Vücudunuz susuz kalırsa hücrelerin yenilenmesi ve nikotinin etkilerinin azaltılması zorlaşır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Bamya Obeziteyi ve Doğum Kusurlarını Önlüyor

bamyanın faydaları nelerdir bamya hangi hastalıklara faydalıdır bamyanın obeziteye faydası var mı kanseri önlüyor mu şifalı bitkiler şifa kaynağı meyveler...

Kapat