Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Besbase Nedir Besbase Cinsel Gücü Artırır Mı

11.02.2016
1.398
Besbase Nedir Besbase Cinsel Gücü Artırır Mı

besbase nedir nelere iyi gelir besbase cinsel gücü artırır mı besbase vücudu kuvvetlendirir mi besbase kurt düşürür mü besbase nerede bulunur şifalı bitkiler

Latincesi: Macis- Myristica fragrans. dır Hindistan da yetişir. Küçük Hindistancevizinin çekirdeğindeki zardır. Kokusu kuvvetli, tadı yakıcıdır. İçerisinde esans ve uçucu yağ bulunur. KÜÇÜK HİNDİSTAN CEVİZİ olarak da bilinir, kabukları kullanılır.

besbase bitkisi balgamı söktürmede etkilimidir

FAYDALARI: Besbase bitkisi kullanıldığında vücudu rahatlatır ve kuvvetlendirir. İştah açıcı özelliği de vardır. İdrar söktürür ve kabızlığı giderir. Besbase balgamı söktürmede oldukça etkilidir.

Besbase İdrar söktürür mü

Bağırsak kurtlarını düşürmeye yardımcı olur. Dalak rahatsızlıklarına, bağırsak hastalıklarına, ishale, kan tükürmeye, bağırsak yaralarına iyi gelir.

besbase İştah açıcı özelliği var mı

Özünde yağ ve esans olduğu için, Dalak ve bağırsak hastalıklarında, soğuktan ileri gelen idrar kaçırmalarında ve ishalde kullanılır. Meniyi artırır, cinsel gücü tahrik eder. Mide ve rahmi kuvvetlendirir. İştahı açar, sakinleştirici özelliği vardır. Ağız kokusunu giderir, karaciğere faydalıdır.

Besbase Meniyi artırır mı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Bayır Turpu Nedir Hangi Hastalıklara İyi Gelir

bayır turpu nedir nelere iyi gelir bayır turpu iştah açar mı bayır turpu romatizmaya iyimi gelir bayır turpu gribi iyileştirir...

Kapat