Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Astım Krizine Doğal Çözüm

05.07.2016
1.040
Astım Krizine Doğal Çözüm

astım krizi nasıl başlar,astım krizi nefes darlığımı dır astım krizine limon kürü iyi gelir mi limon kan şekerini düzenler mi limon kemik erimesine iyi gelir mi…

Her gün tüketeceğiniz limon suyu kürü ile astıma karşı savaş açmanız mümkün. Limon kürü aynı zamanda astım tedavisinin en doğalı! Astım solunum yollarının süregelen bir iltihap sonucu aşırı derecede duyarlı olmasına ve bazı etkenlerle zaman zaman daralmasına neden olan bir solunum yolu hastalığıdır. Bu iltihap hasta olan kişinin nefes almasını zorlaştırabilir ve bazı atak durumlarında kişinin nefes alması neredeyse imkansız hale gelir.

Limon Kan şekerini dengelermi

Limon dünyada en çok sevilen ve mutfaklarda en fazla tüketilen turunçgillerden biri olup, Limonun suyu ise antioksidan ve anti-kanser özelliği ile biliniyor ve yüzyıllardır pek çok hastalık için ve vücudu arındırmak amacı ile kullanılıyor.

Limon kürü astım krizine İyi Gelir mi

Limon suyunun kullanımının vücuda sayısız katkısı var, ayrıca astım ataklarını da kontrol altına alabiliyor. Araştırmalara göre C vitamini bağışlık sisteminizin güçlenmesine yardımcı oluyor ve bu sayede vücudunuz astım atağını tetikleyen dış faktörlere daha dayanıklı bir hale geliyor.

Limon Suyu Kan şekerini dengeler

Limon suyunun pek çok astım hastasına iyi geldiği gözlemlenmiş. Limon suyu, ayrıca akciğerin güçlenmesini ve daha rahat nefes almasını da sağlıyor. Güçlü bir antioksidan olan limon suyu, ciğerlere dolan herhangi bir zararlı madde ile savaştığı için de ataklara iyi geliyor.

Maydanoz Limon Kürü Karaciğer Yağlanmasına faydalımı

Yarım çay kaşığı taze limon suyunu bir bardak su ile karıştırıp yemeklerden önce tüketmek vücuda iyi geliyor. Bu dozu yatmadan önce ve uyandıktan hemen sonra da içerseniz olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Zencefil de bu tarz iltihaplara karşı iyi gelen besinlerden biri. Tıkanmış olan hava yollarını açmaya yardımcı oluyor.

Limon Suyu Öksürük ve soğuk algınlığına iyi gelirmi.

FAYDALARI: pH alkali durumunu dengeler. Kanın temizlenmesine yardımcı olur. Kan şekerini dengeler. Kilo kaybına yardımcı olur. Kemik erimesine karşı savaşır. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Öksürük ve soğuk algınlığına iyi gelir.

Limon Suyu Kilo kaybına yardımcı olur

Limon suyu tarifi:İki gün boyunca sadece limon suyu ve suyu karıştırarak için. Her sabah uyandığınızda yarım litre suya bir tam limonun suyunu sıkıp tüketin. Sindirim sisteminize de yardımcı olması ve daha fazla enerji alabilmeniz için suyu ılık olarak da tüketebilirsiniz.

Limon Suyu Kemik erimesini engellermi

Konu Aramaları:

terenin astlma faydsl varml,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Hangi Şifalı Bitki Burcunuzun Sihirli Otudur Öğrenin

burçları temsil eden sihirli bitki var mı koç burcunun sihirli bitkisi nedir ikizler burcun şifalı otu tere otumu dur terazi...

Kapat