Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Aşk İksirine Katılıyor Cinsel Gücü Artırıyor

15.02.2016
1.491
Aşk İksirine Katılıyor Cinsel Gücü Artırıyor

kişniş nelere iyi gelir kişniş tam bir aşk iksiri mi kişniş cinsel soğukluğa iyi gelir mi cinsel isteksizliğe ne iyi gelir cinsel isteksizlik nasıl nasıl giderilir…

KİŞNİŞ: Asırlardan beri şifa kaynağı olarak kullanılan kişniş teknoloji ve Sanayinin gelişmesi ile ekolojik ürünlerden uzaklaşan insanlara şifa vermeye devam ediyor, doğal yağlarla daha sağlıklı ve uzun bir yaşamın kapıları açılıyor. Öyle ki bazı yağlar hem yaşam kalitesini arttırıyor hem de daha mutlu bir hayata kapı açıyor. Gençliği ve sağlığı kazanmaya yardımcı oluyor. Bazı dönemlerde erkekte veya kadında, cinsel isteksizlik, soğukluk ve organların görev yapamaması gibi birçok sıkıntıların meydana geldiğini hepimiz biliyoruz, özellikle bayanlarda cinsel isteksizlik günümüzde çok görülebiliyor. Bu sebeplere bağlı boşanmalar, şiddetli geçimsizlik, çiftlerde huzursuzluk gibi birden fazla sorunlara neden olabiliyor.

Kisnis Spazm ve Gaz gidericidir

Peki, hem erkekte hem de bayanda cinsel isteği hangi besinle arttırabiliriz? Düzenli olarak kullanılacak kişniş bitkisi bayanda ve erkekte bu rahatsızlığı bitirecektir. Günde bir tatlı kaşığı düzenli kullanıldığında çiftlerin cinsel sorunları düzelebilir. Kişnişi toz halinde tüketirseniz etkisini daha çabuk gösterir. İçindeki uçucu yağın da yüksek oranda coriandrol ile düşük oranda geraniol, borneol, pinen gibi birçok etken maddeler belirli bir zaman sonra etkisini gösterir. Bu sayede çiftler arasındaki cinsel isteksizlik sona ermiş olur.

Kişnişin Nelere Faydalıdır

AŞK İKSİRİ: Ortaçağda Afrodizyak özelliğiyle ön plana çıkan Kişniş aşk iksirlerine katılırdı. Tanen, şekerler, umbelliferon, skopolotin ve geraniol içeren kişniş yağının esas maddesi D-Linalool’dur. FAYDALARI: Hazmı Kolaylaştırır. İştahı açar. Spazm ve Gaz gidericidir. Mide rahatsızlıklarında kullanılır. Merkezi sinir sistemini güçlendirir. Hafızayı zinde tutar. Sinirsel baş ağrılarını giderir.

Hindistan Cevizi Sütü Reflü hastalığına iyi gelir mi

HİNDİSTAN CEVİZİ: Tropik meyvelerden Hindistan cevizinin pek çok faydası var. Afrodizyak etkisi de bu faydaların arasında. Aşka hem kokusu hem de suyuyla tat katıyor. Uzmanlar Hindistan cevizinin suyunun erkeklerde uyarıcı etki gösterdiğini belirtiyor. Hindistan cevizinin içine katılacak az miktardaki suyun etkisini daha fazla artırdığını vurgulayan uzmanlar, bu karışımın 2 saat gibi kısa sürede cinsel isteği artırdığını kaydediyor. Ayrıca kokusunun da çiftlerde afrodizyak etki yarattığı aktarılıyor. Cinsel hayata faydaları saymakla bitmeyen Hindistan cevizinin diğer yararları ise şöyle; Reflü hastalığına iyi gelir. İdrar söktürücüdür. Kabızlığı gidermekte faydalıdır. Böbrek taşlarını düşürmeye yardımcı olur. Mide ağrılarını hafifletir. Balgamı söktürür. Ağız kokusunu giderir. Felce ve titremeye iyi gelir.

Fındık kalp ve damar sağlığına iyimi geliyor

FINDIK: İçeriğinde kalsiyum, demir, magnezyum ve çinko gibi çeşitli mineraller vardır. E vitamini ve protein bakımından da oldukça zengindir. Doymamış yağ asidi bakımından oldukça zengin olduğu için kalp ve damar sağlığı için oldukça önemlidir ve koruyucudur.Fındık çok iyi bir enerji kaynağıdır ve vücuda güç ve enerji verir.Düzenli tüketildiği takdirde kolesterolün düşürülmesi ve dengelenmesinde etkili bir rol oynamaktadır.Çok iyi bir E vitamini kaynağıdır. E vitamini kalp, vücut kasları, üreme sistemi açısından oldukça faydalıdır.E vitamini içeren fındık, cinsel gücün artmasına da yardımcı oluyor.Fındık yemek ayrıca beden ve zihin yorgunluğunun giderilmesinde de faydalıdır Yapısında bulunan kalsiyum sebebi ile çocukların kemik gelişiminde oldukça etkilidir..

Yer fıstığı kalbi korur mu

İçeriğinde yüksek oranda lif bulunmaktadır. Bu sayede diyabet ve kolon kanserinden de korumaktadır. Fındık, karbonhidrat, protein ve yağ metabolizmasını düzenleyen “B” vitamini için çok önemli bir kaynaktır. Cildi güzelleştirdiği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Kabızlığın giderilmesinde oldukça etkilidir. Dolaşım sistemini düzenlemektedir. Stres giderici ve rahatlatıcı özelliği vardır. Akciğer hastalarına iyi geldiği bilinmektedir. Hamile kadınların özellikle doğacak çocukların gelişimi için bolca fındık yemesi tavsiye edilmektedir.

Badem Sperm Sayısını arırır mı

BADEM: Bin bir faydası olan bademin yeni yeni faydaları daha ortaya çıktı. İtalyada bulunan Torino Araştırma Hastanesi doktorları, bademin erkek sperminin kalitesi ve sayısında artış sağladığını belirtti. 100 gönüllü erkeğin iki gruba ayrılarak yapılan araştırmada, bir grup günde 7 adet ceviz, fındık, fıstık ve badem tüketti. Diğer grup da katı yağları, işlenmiş et ve süt ürünlerini keserken, balık ve çekirdek gibi doymamış yağ ürünleri tüketmeyi artırdı. Buna göre her iki grupta da sperm sayısı artarken, yaraların iyileşmesine faydalı olan bademin sperm sayısının yanı sıra kalitesini de artırdığı ortaya çıktı. Aynı zamanda cinsel güçsüzlüğe iyi geldiği de bilinen bademin vücudun direncinin artması konusunda etkili olduğu açıklandı.

Kavun idrar söktürücüdür

KAVUN: B Vitamini ve iyot zengini kavun, her derde deva oluyor. Bu tatlı meyvenin kolay uyumaya yardımcı bir besin olduğunu belirten uzmanlar, kokusunun çiftlerde cinsel arzuyu kamçıladığını belirtiyor. Yemeklerden önce yenecek kavunun ise sindirim organlarını temizlediğini söyleyen uzmanlar kavunun yararlarını şöyle sıralıyor…

Abdüllavi Kavunu İdarar Söktürüyormu

FAYDALARI:Böbrek-mesane kumu dökülürken kavun yenilirse böbrekler rahatlar ve sakinleşme hissi sağlanır. Kavun idrar söktürücüdür. İdrar yolu hastalıklarına iyi gelir. Basur şikayetlerini azaltır. Kavun çekirdekleri kaynatılarak içildiğinde solunum yolu rahatsızlıklarını giderilmesine yardımcı olur. Karaciğer hastalarına da kavun çekirdeği suyu faydalıdır. Fakat günde 1 bardaktan fazla içilmemesi gerekiyor. Vücudu serinletir. Yanıklara kavun konursa ağrıyı hafifletir ve iyileşmesini hızlandırır. Et pişirirken kabuklarından bir parça ilave edilirse çabuk pişer.

Mantar Meme ve Prostat Kanserlerini Azaltıyor

MANTAR:Yaklaşık 100 gram mantar; bir yetişkinin günlük selenyum ihtiyacının yaklaşık yüzde 32’sini, bakır ihtiyacının yüzde 20’sini, potasyum ihtiyacının yüzde 10’unu ve protein ihtiyacının yüzde 4’ünü karşılıyor. İçerdiği karbonhidrat-protein yapılı fito besin öğeleri ile bağışıklık sistemini güçlendirmekte, artrit gibi hastalıklardan korunmada, kanser riskini azaltmakta ve kalp sağlığını korumakta yararlı olduğu düşünülüyor. Mantarda bulunan selenyum ve bakır minerallerinin vücudumuzu toksinlerden temizleyen sistemler açısından önemli olduğu bilinmiyor. İçerdiği mineraller açısından mantarın antioksidan etkisi olduğu ve vücudu toksinlerden arındırmaya yardımcı olduğu düşünülüyor.

Mantar Prostat Kanserlerini Azaltıyor

Yapılan bazı bilimsel çalışmalarda, düzenli tüketilen mantarın vücuttaki antioksidan enzimleri uyardığı belirlendi. Mantarın içerdiği CLA isimli bir yağ asidinin hormona bağlı meme kanseri ve prostat kanserine yakalanma riskini azaltmaya yardımcı olduğu biliniyor. Mümkünse 3-4 günden fazla bekletmeyin. Rengi kararmaya başlayan mantarların, sağlık açısından önemli olan fitobesin içeriklerinin azaldığı bilimsel araştırmalarca kanıtlanmıştır.

Mantar diyabete İyi Gelir mi

Buzdolabında hava almayacak bir kapta saklamak, fitobesin öğesi kaybını azaltarak mantardan maksimum fayda sağlamanızı sağlar. Kurutulmuş mantarları, dondurucu da 6 ay 1 sene arası muhafaza edebilirsiniz. Dondurucu da muhafaza edilmeyen mantarların bozulma süresi de kısa olacaktır.

Meme Kanserine Mantar İyi Gelir mi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Yer Fıstığı Kalbi Korur Cinsel Gücü Artırır

yer fıstığı nelere iyi gelir yer fıstığı cinsel gücü artırır mı yer fıstığı kalp krizi riskini düşürür mü yer fıstığı...

Kapat