Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Amerikan Çayı Nedir Nelere Faydalıdır?

22.11.2015
1.488
Amerikan Çayı Nedir Nelere Faydalıdır?

amerikan çayı amerikan çayı nelere faydalıdır amerikan çayı ermani mi amerikan çayı güzel kokar mı ağız kokusuna iyi gelen çaylar diş sağlığına iyi gelen meyveler…

Amerikan Çayı Nedir Nelere Faydalıdır? Amerikan çayı Turunçgiller familyasında olup,özellkle Yemen’de yetişir, Süryaniler Ermani derler. Karanfile benzer ve iyisi güzel kokulu olanıdır. karanfile benzeyen güzel kokulu bir bitki türüdür.

Amerikan Çayı Diş Sağlığına İyi Gelir mi

Meyveleri kullanılır. Yemeklerde tüketilirse bedene güç verir. Sakız gibi çiğnenirse ağız kokularını giderir, Diş etlerine sürülürse Dişleri kuvvetlendirir diş sallanmalarını önler dişleri güçlendirir. Zihin açar, Kalbe ve beyine kuvvet verir.

Amerikan Çayı kalbi kuvvetlendiriyor mu

Ağız ve göz ağrılarına iyi gelir. Meyveleri kurutulup öğütüldükten sonra, İltihaplı yaralara uygulandığında yaraları çabuk geçirir. Yılancığa yakı gibi konulsa geçirir. Yemeklerde ve salatalarda kullanılırsa vücuda dinçlik verir. Dört beş gramdan fazlası içilmemelidir.

Amerikan Çayı Gözlere iyimi gelir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Ak Saçları Koyulaştırır, Cinsel Gücü Artırır.

almaç bitkisi almaç nedir nelere faydalıdır almaç cinsel gücü artırır mı almaç gözlere iyi geliyor mu almaç basura faydalı mı...

Kapat