Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Adet Söktürür Cinsel Arzuyu Hareketlendirir

28.09.2015
1.952
Adet Söktürür Cinsel Arzuyu Hareketlendirir

siklamen nedir nelere iyi gelir siklamen adet söktürür mü siklamen cinsel arzuyu artırır mı sigaranın zararlarını ne önler vücut direncini artıran bitkiler şifalı otlar siklamen…

Adet Söktürür Cinsel Arzuyu Hareketlendirir Siklamen (Tavşankulağı) diğer isimleri Siklamen, Buhur-u Meryem, Domuz turpu, Yer somunu, gibi isimlerle de bilinen şifalı bir bitkidir. Göz alıcı renklere bürünmüş alımlı çiçekleriyle sevilen süs bitkilerinden olan Siklamen’lerin doğada 16 türü vardır.

Sıklamen İdrar Söktürürmü

Çuha çiçekleriyle aynı familya da yer alan bu türlerin hepside çok yıllıktır. Yumruları domuzlar tarafından topraktan kazılarak çıkarıldığı için bu bitkilere halk arasında ‘domuz turpu’, ‘domuz ekmeği’ yada ‘domuz elması’ gibi adlar da verilmiştir. Siklamenler doğada kendiliğinden yetişen bir bölümü de evlerimizi süsleyen pembe, beyaz yada kırmızı çiçekli bitkilerdir.

Sıklamen Adet Kanamasını Söktürürmü

Siklamen(Tavşankulağı) toprak altında yassı ve toparlak yumruları olan çok yıllık otsu bir bitkidir. Yaprakları uzun saplı, kalp şeklinde ve açık renkli lekelidir. Çiçekleri uzun saplıdır. Rengi pembe, veya morumsu pembedir. Hafif kokuludur. Meyvesi kapsül şeklindedir.

Sıklamen Cinsel Arzuyu Artırıyormu

Toprak altında bulunan kısmında; zamk, pektin, şeker ve saponin karakteri bir glikozit taşır. Köküne, topalak kökü denir.

Sılamen Kurt Düşürmeye Yardımcı Olurmu

Siklamen (Tavşan Kulağı) nın Faydası: Kabızlığı Giderir, Müshil Etkisi vardır. Kurt Düşürücü etkiye sahiptir. Adet kanaması az olan Bayanlarda Adet kanamasını söktürür. Vitamin eksikliğine karşı iştah açıcı özelliği vardır.

Sıklamen Kanı ve Broşları Temizliyormu

Cinsel arzuları harekete geçirir. Vücut Direncini artırır. Sigaranın zararlarını azaltır. Kanı temizler kansızlığı giderir. Sinirleri yatıştırır. Bronşları temizler.

Sıklamen Müshil Etkisi Varmı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
İdrar Söktürür Mesane İltihabına İyi Gelir

ölmez çiçeği nedir ölmez çiçeği idrar söktürür mü mesane iltihabına iyi gelen bitkiler taş düşüren bitkiler prostata iyi gelen bitkiler...

Kapat