Bitki Kurdu | Sağlık Ve Güzelliğe Dair Herşey

Abdüllavi Kavunu Nedir. Nelere İyi Gelir?

25.10.2015
1.536
Abdüllavi Kavunu Nedir. Nelere İyi Gelir?

abdüllavi kavunu damarları açar mı abdüllavi kavunu nelere iyi geliyor idrar söktüren bitkiler şifalı meyveler şifalı otlar böbreklere iyi gelen şifalı bitkiler…

Abdüllavi Kavunu Nedir. Nelere İyi Gelir? Abdüllavi kavunu, dünyada Sıcak iklimlerde yetişir. Salatalığa benzer uzun ve lezzetsiz bir kavundur. Diğer kavunlarla kıyaslanırsa. Lezzetsizdir, tatsızdır. Ama bir çok faydası ve yararı vardır.

Abdüllavi Kavunu Tatsızmı

Böbreği ve damarları açar, idrarı çoğaltır, yemekle beraber yenmelidir. Hamından börek ve baklava yapılır, tereyağı ve yumurta ile güzel börekler yapılır. Ayrıca hoşaf yapımında şeker, yerine abdüllavi kavunu tercih edilebilir.

Abdüllavi Kavunu İdarar Söktürüyormu

FAYDALARI: Demlenerek çay yapılması ve çaydan günde 2 fincan içilmesi halinde idrarı söktürür, böbreği ve damarları açar yemeklerin yanında salata olarak yenilebilir.Tazesinden börek yapılır baharat ve yumurta ile çok güzel böreği olur suyuna şeker katılarak komposto yapılabilir.

Abdüllavi Kavunu Nelere İyi Gelir

Konu Aramaları:

abdüllavi kavunu,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Önceki yazıyı okuyun:
Abdüsselam Otu Nedir. Nelere Faydalıdır.

abdüsselam otu abdüsselam otu nelere iyi geliyor abdüsselam otu şehveti artırır mı cinsel gücü artıran bitkiler romatizmaya iyi gelen bitkiler...

Kapat