Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Yaz Gribine Bakın Ne İyi Geliyor

Yaz sıcaklığı ile meydana gelen vücut direncinin düşmesine dağ çayı iyi gelir. Bu bitki, ilaç, gıda ve kozmetik sanayisinde kullanılıyor. İçerdiği mineral bakımından da çok zengin. Eskiden grip ve nezle sadece kış hastalığı olarak bilinirdi. Şimdi yaz aylarında da çok basit bir şekilde çeşitli enfeksiyonlara yakalanabiliyoruz. Endemik bitki olan Dağ Çayı da içermiş olduğu etkili maddeler bakımından sağlıklı bir bitki. Antioksidan etkileri çok yüksek olduğu için serbest radikallerle savaşımda vücut direncini artırarak, hastalıklara karşı korumada çok etkili. Dağ çayı bitkisini, özellikle çocuk ve yaşlılar gibi vücut direnci zayıf olanlar, yaz enfeksiyonlarına karşı tüketmeliler. Kış mevsiminde de çok rahat tüketebilirsiniz. Her gün bir fincan tüketmemiz yeterli olacaktır. Bu çayı günlük, çocuklarımıza da içirerek, onların sağlıklı yaşlanmasını sağlayabiliriz.

Gribe Nelerin İyi Geldiğini Öğrenmek İçin Tıklayınız…

 

dağ çayı faydaları

Konu Aramaları:

yaz gribine ne iyi gelir,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Zerdeçal Kanser Düşmanı

Mucize baharat, kanserli hücrelerde yeni kan damarlarının oluşmasını önlüyor. Hint saf­ra­nı­ ola­rak da bi­li­nen bu mu­ci­ze ba­ha­rat, kan­ser­li hüc­re­ler­de ye­ni...

Kapat