Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Vücudunuzu Toksinlerden Arındırın

şifalı bitkiler ilginç bitkiler bitkilerin faydaları bitkikurdu cinselliğe iyi gelen bitkiler saçlara iyi gelen bitkiler böbreklere iyi gelen bitkiler…

Toksinlerden arınmak ve stresin etkilerini en aza indirmek için her gün yeterli sıvı alınması gerektiğini, alınan sıvının, elektrolit adı verilen sodyum ve klorür iyonlarından zengin olmasına dikkat edilmesi gerekmektedir.
İLTİHAB GİDERİCİDİR.
Geleneksel içeceklerimizden olan ayranın triptofan ve kalsiyum ihtiva ettiği için antistres özellikte olduğu bilinmektedir. Antistres besinler listesinin ilk sıralarında yer alan ayran günde iki bardak tüketilmelidir.Ayran sindirim ve boşaltım sistemlerinde karşılaşılan ishal, peklik, kalın bağırsak, mide, bağırsak iltihabı gibi rahatsızlıklarda tedaviye yardımcı olarak tüketilebilir. Ayran gibi bazı içeceklerde yüksek sakinleştirici özellikler vardır.
Bitkikurdu.com

ayranın faydaları

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Midye Ve İstiridye Ciddi Besin Zehirlenmelerine Neden Olabilir

şifalı bitkiler ilginç bitkiler doğal çözümler bitkilerin faydaları cinselliğe iyi gelen bitkiler hamileliği önleyen besinler saçlara iyi gelen bitkiler bitkikurdu...

Kapat