Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Suyu Saçlara ve Hassas Ciltlere İyi Geliyor

kadife çiçeği cilde iyimi gelir saçlara iyi gelen bitkiler kalbe iyi gelen bitkiler şifalı bitkiler kadife çiçeği mideye iyi gelir mi kadife çiçeği göze faydalı mı…

Suyu Saçlara ve Hassas Ciltlere İyi Geliyor uzun çiçeklenme dönemine ve kokulu dantel yapraklara sahip olan kadife çiçeği zarif ve sıcak havalarda bile yaz boyunca dimdik durur. Ülkemizde her bölgede park ve bahçelerde yetiştirilen kadife çiçeği 20-50 cm arasında boyu olan, parçalı yapraklı bahar aylarında ve yaz aylarının başında sarı, turuncu ve kırmızı renklerde çiçek açar.

Kadife Çiçeği Kalbi Kuvvetlendirirmi

FAYDALARI: Kadife çiçeği, cilt problemlerinde, gözlerin güçlü görmesinde, kalp atışlarının düzenlenmesinde, varislerde, kuru ve hassas ciltlerde kullanılmaktadır. Kadife çiçeği yağının hafif, hoş bir kokusu vardır.

Kadife Çiçeği Yağı Güneş Yanıklarına İyi Gelirmi

Güneş yanıklarına ve böcek sokmalarına karşı etkilidir. Kozmetikte Kullanım Kuru ciltlerde, hassas ciltlerde, iltihaplı ciltlerde kullanılmaktadır. Kullanım Şekli; Masaj tarzında ve banyoda kullanılmaktadır.

Kadife Çiçeği Suyu Saçlara İyi Gelirmi

Küçük dozlarda kullanılmalıdır. Cilt problemlerinde sıcak suya konularak kullanılmalıdır. Kalbi kuvvetlendirir.

Kadife Çiçeği Suyu Cilde İyimi Geliyor

İshali durdurmaya, soğuk algınlıklarına, mide hastalıklarına ve saça faydalıdır. Tohumları ve çiçekleri kaynatılarak suyu içilir. Suyu ile saçlar yıkanır, Tohumları ve çiçekleri öğütülerek balla yenir.

Kadife Çiçeği Mideye İyi Gelirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Karaciğer Dostu, Kanser Tedavisinde Umut

zerdeçal karaciğeri korur mu zerdeçal sarılığa iyimi geliyor tansiyon düşüren bitkiler şifalı bitkiler kalp sağlığına iyi gelen bitkiler zerdeçal göze...

Kapat