Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Şeker Hastalığına İyi Geliyor Adeti Düzenliyor

üvez nedir üvez nelere iyi gelir üvez şeker hastalığına iyi gelir mi üvez tansiyonu düzenler mi adete iyi gelen bitkiler idrar söktürücü bitkiler şifalı meyveler üvez meyvesi üvez meyvesi…

Şeker Hastalığına İyi Geliyor Adeti Düzenliyor Gülgiller familyasına ait olup, 5-10 metre boylarında, Mayıs ile Haziran aylarında beyaz renkli çiçekleri açan ve kış mevsiminde yapraklarını döken bir çeşit ağaç olarak tanımlanabilir.

Üvez Adeti Düzenlermi

Bitkinin yaprakları 8 – 9 çift parçalara ayrılmış vaziyettedir. Meyveleri, küre ya da armut şekline benzer, yeşilimsi sarı ya da kırmızımsı esmer renklere sahiptir ve buruk bir lezzetti vardır.

Üvez Kabızlığı Önlermi

Ülkemizde Karadeniz ve Marmara bölgelerinde yetişmektedir.

Üvez İdrar Söktürürmü

Faydaları: Şeker hastaları için iyi bir tatlandırıcıdır. İdrar söktürücü, Adeti kolaylaştırıcı etkilere sahiptir. Kabızlığı önler.

Üvez Şeker Hastalığına iyi Gelirmi

Yapraklarından demlenen Çay şekeri düşürür Bağırsakları yumuşatır. Kuru meyve ve yaprakları ishali keser. Tansiyonu düşürür.

Üvez Tansiyonu Düzenlermi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sinirleri Yatıştırır Adeti Düzenler

unutmabeni çiçeği Nelere iyi gelir yarım baş ağrısına iyi gelen bitkiler öksürüğü kesen bitkiler gaz giderici bitkiler adet düzenleyen bitkiler...

Kapat