Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Nar Ağacının Faydaları

nar ağacı cinselliğe iyi gelen bitkiler cinselliğe çok faydalı bitkiler şehvet arttırıcı bitkiler cilde iyi gelen bitkiler dişlere iyi gelen bitkiler…

Latincesi:Punica Granatum-Grenadier.dir asıl vatanı Afrika olsa da sıcak iklime sahip her ülkede yetişir.Kökleri,kabukları ve meyveleri kullanılır.
1-Hastalıklara savaş açan Nar,doğal viagra etkisi yapar,cinsel gücü artırır iktidarsızlık derdine çare oluyor.Günde bir bardak Nar suyu içen erkeklerde testosteron oranlarında artış gözlemlenmiştir.
2-Afrodizyak etkisi yaparak cinsel isteği ve gücü artırdığı tespit edilmiştir.Güçlü bir antioksidan olduğu bilinen Nar pozitif duyguları artırdığı,negatif duyguları düşürdüğü kaydedildi.
3-Diş eti iltihaplarını giderir,yüksek tansiyonu düşürür.Enfeksiyonlara karşı vücut direncini korur ve artırır.Kalbi korur,düzenli çalışmasını sağlar.
4-İdrar söktürürcü etkisiyle toksinleri atar.Yorgunluğu giderir,enerji verir.Bağışıklık sistemini güçlendirir,hastalıklara karşı korur.Kolesterol ve kan şekerini üzenler.
5-Cilde faydalıdır.Cilt enfeksiyonlarını iyileitirir,Bağırsak kurtlarını düşürür.İshali Önler.Yaşlanmayı geciktirir,Böbrek iltihaplarına iyi gelir.

nar ağacının faydaları cinselliğe çok iyi gelen bitkiler  şehvet arttran bitkiler

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Havucun Faydaları

havucun faydaları nelerdir cinselliğe iyi gelen bitkiler şehvet arttırıcı bitkiler iştah açan bitkiler cilde iyi gelen bitkiler damarlara iyi gelen...

Kapat