Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Mucizevi Tibet Reçetesi Nedir Nelere İyi Gelir

Mucizevi Tibet Reçetesi Nedir Nelere İyi Gelir

Kolesterole ve Kan Damarlarındaki Kireçli Tortulara Karşı kullanılması tavsiye edilen, bu doğal Tibet ilacı, geleneksel bir Tibet manastırında kil tabletler üzerine yazılı olarak bulunmuş olup, 2 bin yıldan önce yazılmış olduğu tahmin edilmektedir. Bu reçetenin, hem trigliserid, hem kolesterol ve kan damarlarındaki kireçli tortulara karşı hem de uzun bir ömür için kullanıldığı düşünülmektedir. Bu eski Tibet doğal ilacı, Kan damarlarını başarılı bir şekilde temizlemenin yanı sıra kan damarlarının esnekliğini de artırarak Kan damarlarının çatlamasını önlüyor ve böylece sağlıklı kan akışını sağlıyor. Kalp krizine ve göğüs ağrısına karşı koruyor. Ayrıca görme yetisini artırıyor ve vücudu gençleştiriyor.

TİBET REÇETESİ NASIL YAPILIR:

300 (40-45 diş) gram sarımsak ve 1 kilogram limonun kabuğunu ince olacak şekilde Mikserden geçirin veya havanda dövün. Ardından, 1,5 litre su kaynatın ve sonra ocağın altını kısıp öğütülmüş sarımsak ve limonu ekleyip tencerenin kapağını örtün. Bu karışımı tam 14-15 dakika kısık ateşte kaynatın (Daha uzun olmasın). Sonra ocaktan alın ve soğumaya bırakın. Ağzı sıkıca kapatılmış Cam kavanozlara boşaltın ve Güneş görmeyen karanlık bir yerde saklayın. Ayrıca kavanozları her gün iyice çalkalayın.

Bu doğal karışımın 50 ml’si (1/4 su bardağı) 25 gün boyunca her sabah aç karnına alınmalı ve yarım saat hiçbir şey tüketilmemelidir. Daha sonra, 10 günlük bir mola verin ve ardından sağlık durumunuzu iyileştirmek için işlemi tekrarlayın. Daha sonra da bu doğal ilacı kullanmayı bırakın. Not: Günlük doz ölçüsüne ve iki tedavi arasında 10 günlük bir ara verme kuralına kesinlikle uyulmalıdır.

Genel sağlık durumlarını iyileştirmek için bu doğal ilacı kullanmak isteyen sağlıklı insanlar, ancak ve ancak yılda sadece bir ya da iki kez olmak üzere 25 günlük periyotlar halinde ve 25 günlük kullanım dönemleri arasında 6 aylık bir süre olacak şekilde kullanılmalıdır.

UYARI: Her ne kadar doğal bir şifa kaynağı olsa da kullanmadan önce doktorunuzu bilgilendirin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sıkı ve Fit Bir Vücut İçin Eriği Seçin

Sıkı ve Fit Bir Vücut İçin Eriği Seçin Yeşil erik vücudumuzda mucizeler yaratıyor… Her gün mutlaka almamız gereken vitamin olan...

Kapat