Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Karanfil,Zencefil,Tarçın,Limon Ve Bal Gribi Önler

Gribe karşı etkili bitkisel karışımın formülünü açıklıyoruz.Grip vakalarının arttığı bu kış günlerinde gripten kurtulmak için hastanelerde hastalara verilen antibiyotikler ve diğer ilaçlarla hem vücudun hem de karaciğerin yorulduğu bilinmektedir.Bunun yerine doğal yollarla hastalıktan kurtulmaya çalışmanın daha doğru bir yaklışım olacağı bilinmelidir.vatandaşların evde ya da iş yerlerinde yapacakları karışımlarla hem kısa sürede hem de vücutlarını ve akciğerlerini yormadan gripten kurtulabilirler.Bunun yanı sıra, karışımın sık sık kullanılması durumunda gribe yakalanma riskinin ortadan kalkacağı.

Doğal karışım karanfil, zencefil, tarçın, limon ve bal ile yapılır”Bir su ya da kupa bardağının içerisine sıcak suyumuzu doldurduktan sonra 4-5 tane karanfil, küçük bir parça zencefil ve küçük bir parça tarçın atıyoruz. 5 dakika beklettikten sonra 4-5 damla limon sıkıp, bir tatlı kaşığı bal ilave ediyoruz. 5 dakika daha beklettikten sonra karışımımız hazır hale geliyor.

Bu karışımı günde iki defa yapmamız durumunda hem 2-3 gün içerisinde gripten kurtuluruz hem de gribe yakalanma riskimiz azalır. Ayrıca bu karışım vatandaşları ilaçların yan etkisinden de kurtarır”

ÇAM YAPRAĞININ SUYU NELERE İYİ GELİR BİLGİ EDİNMEK İÇİN TIKLAYIN

0001

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Çam Yaprağının Suyu Nefes Darlığına İyimi Geliyor ?

Çam ağacı yapraklarından elde edilen suyun astım ve bronşit hastalıklarına iyi geldiğini biliyormusunuz.Manisa'nın Kırkağaç ilçesinde Ege

Kapat