Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Kalp,Böbrek Ve Karaciğere İyi Gelir.Kanı Temizler

kurt üzümü nedir nelere iyi gelir yaşlanmayı önleyen meyveler cinsel soğukluğa iyi gelen meyveler sperm sayısını artıran meyveler karaciğere iyi gelen bitkiler kurt üzümü…

Kalp,Böbrek Ve Karaciğere İyi Gelir.Kanı Temizler Anavatanı Tibet olan, Kurt üzümü ya da mutluluk meyvesi olarak da bilinen Goji berry küçük yumuşak meyveleri olan bir bitkidir. Çok sulu ve tatlıdır. Tadı, yaban mersini ve kiraz arasında olan Kurt üzümü taze meyve olarak tüketildiği gibi kuru üzüm olarak da tüketilmektedir.

Kurt üzümü Sperm Sayısını Artırırmı

Bu meyvenin yapraklarından bitki çayı, saplarından da yağ yapılmaktadır. Kurt üzümü (goji berry) nün içerdiği polisakkaritler ve güçlü antioksidanlar sayesinde serbest radikallerin uğratacağı zararlara ve erken yaşlanmaya karşı vücudu koruduğu belirtildi.

Kurt Üzümü Böbreklere İyi Gelirmi

Serbest radikaller kanser yapar ve derimizde kırışıklığa neden olur. Kurt üzmü (Goji berry), kanser önleyici bir madde olan germanium içerir. İçerisindeki özel polisakkaritler ve antioksidan maddeler, kansere neden olabilecek genetik değişimlerin gerçekleşmelerine engel olur. Tibetliler yüzlerce yıl goji berryden yaptıkları ilacı böbrek, karaciğer, kolesterol, kan temizleme,kan basıncını düşürmek için kullandılar.

Kurt Üzümü Cinselliğe İyimi Geliyor

Bilimsel çalışmalarda özellikle karaciğer kanserlerinden korunmada Kurt üzümü(goji berry) nin çok etkili olduğu bilinmektedir. Vücut yağ oranını azaltır, uyku düzensizliklerini engeller, hafızayı güçlendirir, iyileşme hızını arttırır, cinsel istek ve gücü düzenler, vücuda daha genç ve diri görünüm kazandırır. Yüksek tansiyonu belirgin biçimde önlediği görülmüştür.

Kurt Üzümü Karaciğere Faydalımı

Ölümsüzlük bitkisi olarak da adlandırılan Kurt Üzümü, kansere karşı vücudu korur tümör büyümesini engeller, fazla yağlardan kurtulmaya yardımcı olur, kalp, böbrek, karaciğer gibi hayati organlarımızı korur ve de güçlendirir, kas ve kemik güçlenmesine yardımcı olur.

Kurt Üzümü Erken Yaşlanmayı Önlüyormu

Kurt Üzümünün Faydaları: Goji Beryy; Olarak da bilinen Kurt üzümü Cinsel soğukluğa karşı libidoyu yükseltir. Sperm sayısını artırır. Görüşü keskinleştirir. Erken yaşlanmayı Önler. Karaciğere oldukça faydalıdır. Kolesterolü ve kan basıncını düşürür. Yüksek tansiyonu Önler. Bacak kaslarını kuvvetlendirir. Dolaşımı hızlandırır. Uykusuzluğa iyi gelir. Bağışıklık sistemini güçlendirir. Sindirim sistemini düzenler. Menopoz ağrılarını azaltır. Doğurganlığı artırır. Baş dönmesi ve Baş ağrısına iyi gelir.

Kurt Üzümü (Goj Beryy) Menopoz Ağrılarına İyi Gelirmi

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Erken Yaşlanmayı Önler Cilde İyi Gelir

lahana nelere iyi gelir lahana kalp krizini önler mi lahana kemik erimesine iyi gelir mi lahana gözlere faydalı mı lahana...

Kapat