Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Hepatit C’den Kurtulmak İçin Tüketin…

Hepatit C’yi yok edecek özel önlem: Deve Dikeni! Türkiye genelindeki her 100 kişiden 1’inin yaşadığı sağlık problemlerinden bir tanesi olan Hepatit C, deve dikeninden elde edilen tohum ile kolaylıkla tedavi edilebiliyor. Hepatit C’nin yarattığı olumsuz etkileri deve dikeni tohumuyla vücudunuzdan uzaklaştırabilirsiniz.En yaygın karaciğer hastalıklarından birisi olan hepatit C’den deve dikeni tohumu ile kurtulmak mümkündür.Türkiye’de her 100 kişiden birinin hepatit C hastalığından müzdarip olduğu bilinmektedir.

Hepatit C karaciğere saldıran bir virüsün enfeksiyonudur.Bu hastalığın belirtilerinde enfeksiyon meydana gelir, karaciğerde yaralar oluşabilir ve uzun yıllar sonra karaciğer sirozu olabilir.Peki, bu hastalık çaresiz midir?Günümüz modern tıpta kalıcı olarak pek çözümü olmayan hepatit C hastalığını, alternatif tıp sayesinde bu rahatsızlığı geride bırakabilirsiniz. Dünyada bilinen adıyla Milk Thistle Türkçe adıyla deve dikeni tohumu karaciğer dostudur. Deve dikeni tohumunu bütün karaciğer rahatsızlığı çekenlere tavsiye ediyoruz.

Yapılan çalışmalarda karaciğere çok büyük faydası olduğu saptanan bu bitkinin Türkiye’nin her bölgesinde bulunur.Bilindiği gibi her bitkinin kullanma şekli ve dozu genelde aynı değildir. Günde 2 defa bir tatlı kaşığı ölçüsünde çorbaya katabilirsiniz veya direk alabilirsiniz. İçindeki silymarin adlı etken madde sayesinde karaciğerinize müthiş fayda sağlayacaktır.

Bu sayede karaciğer 1 aydan sonra rahatlamaya başlar ve değerler normale gelir.Ara vermeden 6 ay kullanmaya devam edildiği takdirde hem karaciğerde oluşan hasarından hem de karaciğerin vermiş olduğu yan etkilerden kurtulabilirsiniz.

KİLO VERDİRİYOR ŞEKERİ DÜZENLİYOR TIKLAYIN

 

001

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Kilo Verdiriyor,Şekeri Düzenliyor…

CHİA Nane familyasından bir bitki türü olup,100 gram chia çekirdeği içeriğinde 34 gram lif, 17 gram protein, A ve C...

Kapat