Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Goji Çileği Tüketerek Diyet Yapanlar Dikkat

goji çileği hızlı kilo verdirir mi hızlı kilo kaybı sakıncalı mı goji diyeti nedir nasıl yapılır herkes goji çileği diyeti yapabilir mi şifalı meyveler…

Herkes zayıf manken gibi olmak ister fakat bunu spor ve sıkı bir diyetle gayet tabi yapabilirsiniz. Fakat son zamanlarda moda olan ‘goji çilekleri’ hızla tüm dünyaya yayılmış durumda. Mankenlere benzemek için pek çok kız tanınmayacak derecede sürekli kilo veriyor. “Goji Çilekleri” olarak bilinen güçlü bir doğal yağ yakıcı sayesinde kilo kaybı daha da kolaylaştı. Doktorlar büyük bir tepki içerisinde “Goji Çilekleri” piyasaya çıktı çıkalı, hızlı kilo kaybı olayları daha da arttı.

Goji berry Çileği hızlı kilo verdirir mi

Birinci haftada yağlarının erimesiyle heyecanlanan insanlar sonuç elde etmeye çalışırken ipin ucunu kaçırıyor. Daha da kilo vermek için içmesi gereken miktardan daha fazlasını içip sağlıklarını tehlikeye atıyorlar. Haftada 10 kiloya kadar ciddi bir kayıp söz konusu. Vücut kütlelerinin düşmesini son derece zararlı bulan doktorlar alarma geçti. Ancak heyecanın yerini kısa bir sürede korku aldı.

Goji berry yağ öldürücüdür

İncelen bu kişiler yemek yeme alışkanlıkları üzerindeki kontrolleri kaybettiler; her ne kadar yine de kalori açısından zengin gıdalar tüketseler de tek bir gram bile alamıyorlardı. Normal bir diyete döndüklerinde bile kilo alacaklarına vermeye devam ettiler. Goji çilekleri tüketerek çok hızlı ve çok fazla kilo kaybeden binlerce kişilerle yapılan görüşmelerde goji çileği tüketimi esnasında mide bulantısı, kusma veya halsizlik gibi herhangi bir sıra dışı belirtinin söz konusu olmadığı bildirilmiştir.

Goji berry çileği vücut direncini düşürür mü

BAĞIMSIZ BİR LABORATUVAR ÇALIŞMASINA GÖRE: Goji çilekleri aşırı kilo kaybına yol açmakta ve metabolizmayı 5 misli hızlandırmakta! Bu nedenle dünyanın dört bir yanındaki kadınlar goji çileklerinin faydalarını övüp bitiremezken sonuna aşırı doza maruz kalıyorlar!

Goji Çileği Cilde Faydalımı

GOJİ ÇİLEKLERİ NEDEN KİLO VERMEMİZE NEDEN OLUR?

1. Bunların eşsiz polisakkaritleri insan metabolizmasını 5 misli hızlandırır ve böylece vücuttaki yağ hücrelerinde kayda değer bir düşüşün gerçekleşmesine katkıda bulunur. Bunun sonucunda da gıdalardaki tüm yağlar herhangi bir çaba gerektirmeden başarılı bir şekilde yakılır ve gıdalardaki besinler korunur.

Goji Çileği kilo kaybını çok hızlandırır mı

2. Goji çilekleri karaciğerde yer alan, obeziteye neden olan tüm kötü kolesterolleri yakan bir madde olan beta-sitosterol içermektedir.

3. Goji çilekleri hipofiz bezinden büyüme hormonlarının (“gençlik” hormonları) salınmasını teşvik eder. Bu cildin daha genç görünmesini sağlar, yaşlanmayı önler ve uyku kalitesini artırır. Optimal kilo kaybı için (ayda 5-10 kilo) günde sabah ve akşam 30-50 gram goji çileği yenmelidir. İdeal olarak tedavi yaklaşık iki ay sürmelidir.

Goji çilekleri normalden fazla tüketilirse hızlı kilo verdirir

Kısa bir süre içerisinde çok kilo kaybedenlerle gerçekleştirilen bir anket söz konusu genç kadınlardan hiç birinin önerilen dozaja uymadığını ve hepsinin bunu 3-5 misliyle aştığını doğruladı! Bu nedenle, kilo kaybı çok daha hızlı olmuştur: haftada 7-13 kilo. Sonuçları görünce heyecanlanan bu kadınların pek çoğu buna dur diyememiştir ve bu da ciddi bir kilo kaybıyla sonuçlanmıştır.

Goji Çileği doğal yağ yakıcımı

Beslenme Enstitüsü, bunun ciddi sağlık sorunlarına neden olabileceği için aşırı hızlı kilo kaybına karşı uyarmaktadır. Yeşil kahveye ve diğer kilo kaybı takviyelerine göre Goji çilekleri gerçek bir yağ öldürücüdür ve çok yüksek bir indekse sahiptir: %97,8. Ancak, birden heyecanlanıp önerilen günlük dozajı aşma riskine karşı dikkatli olunuz.

Goji berry yağ öldürücüdür

Unutmayın ki kilo vermek yavaş ve zararsız bir süreç sonunda mümkün olmalıdır. Bu nedenle, fazladan kilolarınızdan kurtulmak içim goji çileklerini tüketmeye karar verdiğinizde, vücut kütleniz ne olursa olsun günlük dozajın 50 gramı aşmaması gerektiğini unutmayın!

Goji berry çileği vücut direncini düşürür mü

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Bal Kabağı Ye Meme Ve Prostat Kanseri Bitsin

bal kabağı meme ve mesane kanserine iyi gelir mi bal kabağı prostat kanserine faydalı mı bal kabağı kilo verdirir mi...

Kapat