Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Goji Berry Cildi güzelleştirir Cinselliğe İyi Gelir

goji berry nedir nelere iyi gelir goji berry kilo verdirir mi goji berry tansiyonu düzenler mi goji berry şekeri düzenler mi goji berry cinselliğe iyi gelir mi

Yaygın olarak Çin’de yetişen Goji Berry, eski çağlardan itibaren tıbbi amaçlı kullanılan, turuncu-kırmızı renkte, kuru üzüme benzeyen bir bitkidir. Goji Berry meyvesinin içerdiği vitamin, mineral ve bileşenler, vücudumuzdaki organların görevlerini düzenli bir şekilde yapmaları için gerekli olan enerjiyi sağlar. Goji Berry’de bulunan 21 mineralden en önemlileri; çinko, demir, bakır, kalsiyum, germanyum, selenyum ve fosfordur. Havuçtan bile daha çok beta karoten içeren bu mucizevi meyve, en zengin karatenoid kaynağıdır. Ayrıca, portakaldan 500 kat daha fazla C vitaminine sahiptir. Aynı zamanda B1, B2, B6 ve E vitaminini de içerir.

Goji Beryy Zayıflatır mı

Genç, sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için bilinçli olmak ve doğal yolları keşfetmek çok önemlidir. Son zamanlarda popülerleşen, Çinlilerin ilaç niyetine kullandığı, cildinizi arındıran en güçlü antioksidanlardan biri olan ve sağlığa faydaları saymakla bitmeyen Goji Berry ile tanışın. Her kadın genç, sağlıklı ve güzel görünmek ister. Fakat bu görünüme kavuşmak için kozmetik hilelerine başvurmak yerine, cildimizin sağlıklı görünmesini ve kendi doğallığında güzelleşmesini sağlamalıyız.

Goji Berry Cilt lekelerini Giderir

Artık tüm dünyada güzellik trendleri değişiyor… Doğallık, çıplak ten güzelliği, bakımlı ve sağlıklı bir görünüme sahip cilt; kat kat makyajlı, yapay görünümlü ve uğraşılmış bir cilt güzelliğinden çok daha fazla değer görmeye başladı. Hayatta her şey emek ister! Bizi mutlu eden bir işe, aileye, arkadaşlara sahip olmak için bıkmadan, usanmadan nasıl didiniyorsak; sağlıklı ve güzel bir cilde sahip olmak için de aynı motivasyonu kendimizde bulmalıyız. Bu nedenle beslenme tarzımız, yeme-içme alışkanlıklarımız ve cilt bakım rutinimiz; cildimiz için makyajdan kat be kat önemlidir.

Goji Berry ile Sağlıklı Kilo verin

Çevremizde, farkında olmadan maruz kaldığımız ve sağlığımıza zarar veren o kadar fazla çevre kirleticilerinin oluşturduğu serbest radikaller var ki. Eğer yediklerimize ve kullandığımız bakım ürünlerine dikkat etmezsek; güzel, genç ve sağlıklı bir cilde kavuşmak pek de olası görünmüyor. Sağlığınıza zarar veren serbest radikalleri vücuttan atmaya yarayan antioksidan besinler sayesinde, vücudunuzu arındırmak ve güzelleştirmek sizin elinizde! Antioksidan besinler en çok kırmızı, yeşil, turuncu renkte sebze ve meyvelerde bulunuyor.

Goji Berry Cildi Güzelleştirir mi

Bu besinlerin çok fazla işlem görmeden (kızartılmadan, aşırı haşlanmadan) tüketilmesi, vücudun ihtiyacı olan posa ve vitamini sağlıyor. Cildiniz de dolaylı olarak parlak ve canlı bir görünüme kavuşuyor.

Goji Berry Nelere iyi Gelir

FAYDALARI: Yaşlanmayı yavaşlatır. Anksiyete ve depresyonu hafifletir. C vitamini deposudur. Yağ yakmak için bire bir. Sindirimi kolaylaştırır. Doğurganlık yetisini arttırır. Şeker ve insülin seviyesini düzenler. Kolesterol seviyesini düzenler. Görme bozukluklarına iyi gelir. Enerji verir cinsel gücü artırır.

Goji Berry Cilde duru bir görünüm verir

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Sezap Karaciğere, Cinselliğe İyi Geliyor

sezap nedir nelere iyi gelir sezap cinsel gücü artırır mı sezap sperm sayısını artırır mı sezap karaciğere faydalı mı sezap...

Kapat