Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Cinsel İktidarsızlığa İyi Gelir Spermi Artırır.

abdüllezziz otu habbüllezziz otu abdüllezziz otu spermi artırır mı abdüllezziz otu cinsel gücü artırır mı kalça kırıklarına iyi gelen bitkiler kilo aldıran otlar…

Cinsel İktidarsızlığa İyi Gelir Spermi Artırır. Afrika’da ve Akdeniz bölgesinde özellikle de Mısırda Kumluk Arazilerde doğal olarak yetişen bir bitki türüdür. Dünyada çok nadir olarak görülmektedir. Bitkisel tedavi olarak kökü kullanılır Dut kurusuna benzeyen, yağlı ve tatlı yemişleri vardır.

Abdülezziz otu Sperm sayısını artırıyormu

Asıl adı “Habbüllezziz” (tatlı tane).Söz konusu bitkinin kökü çıkartılarak kurutulur çay yapılarak kullanılır.

Abdülezziz otu Cinsel Gücü Artırıyor mu

FAYDALARI: Habbüllezziz cinsel gücü ve cinsi birleşimi tahrik eder. Erkek cinsiyet organını kuvvetlendirir, sperm sayısını arttırıcıdır.

Abdülezziz otu nelere iyi geliyor

Kalça kemiği ve kalçada oluşan ağrılara suyu balla karıştırılıp içilirse iyi gelir. Şişmanlatır, fazla kullanıldığı zaman baş ağrısı yapar.

Abdülezziz otu Şişmanlatır mı

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Cilt Bozukluğuna Ve Diş Ağrısına İyi Gelir.

Lebak Ağacı Cilt Bozukluğuna Ve Diş Ağrısına İyi Gelir; Ana vatanı Mısır olup ılıman bölgelerde yetişen, Çınar ağacına benzer güzel...

Kapat