Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Cinsel Gücü Ateşler Sperm Kalitesini Yükseltir

cinsel iktidarsızlığa çakşır otu iyi gelir mi çakşır otu sperm kalitesini yükseltir mi çakşır otundan kuvvet macunu nasıl yapılır çakşır otu afrodizyak mı…

Latincesi; ferula olan Çakşır otu, maydanozgiller familyasından 170 türü olan çiçekli bir bitkidir. Anavatanı Akdeniz Bölgesi’nin doğusu ve Orta Asya’dır. Genelde kurak iklimde yetişir. Ülkemizde Hatay’da oldukça fazla yetiştirilmektedir. 2 metreye kadar uzayabilen, sarı renkte çiçekler açan otsu bir bitkidir. İçerisinde tanen, reçine, nişasta, alkaloit, saponin ve uçucu yağ bulunur. Maydanozgiller Familyasındandır. Türkiye’de Doğu, Orta, Güney ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde yetişir. Gövdeleri silindir şeklinde veya köşeli, sarı renkli çiçekler açan yüksek boylu otlardır.

Çakşır Otu Astıma iyi gelir mi

Yapraklar büyük, çok parçalı ve parçalar iplik şeklindedir. Çiçekler şemsiye şeklindeki durumlarda toplanmışlardır. Çok eski tarihlerden beri bilinen ve kullanılan bir bitkidir. Doğu Anadolu’da haşlanıp acılığı giderildikten sonra gıda olarak kullanılır, turşusu yapılır. Ayrıca hayvan yemi olarak da kullanılır. Çakşır otu, kökleri toz haline getirilir bal ile karıştırılıp cinsel gücü arttırıcı olarak da kullanılmaktadır.

Çaksir otu koku Nasıl kullanılır Macunu nasıl yapılır

FAYDALARI: Etkili bir afrodizyak olan bu bitki, cinsel gücü ve isteği arttırıcı özelliklerinden dolayı cinsel isteksizlik tedavisi için faydalı olabilir. Aynı zamanda sperm sayısını, sperm kalitesini ve hareketliliğini de arttırıcı etkilere sahiptir. Kasları kuvvetlendirir ve kas ağrılarını gidermeye yardımcı olur. Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşitte faydalıdır.

Çakşır Otu Sperm Kalitesini Artırıyor mu

ÇAYI: 1 bardak suyun içerisine 1 tatlı kaşığı kadar çakşır otunun kökü ile birlikte konularak hazırlanan çayı düzenli kullandığınız sürece fayda sağlar.

Sperm artırıcı olarak tanınan çakşır kökü tozu ve çayı

ÇAKŞIR OTU MACUNU: Çakşır kökünün tozu, günde 1 defa bal ile karıştırılıp yenilmelidir. Bir seferden çok kullanılmamalıdır ve kahvaltılardan ya da hafif yemeklerden sonra alınması gerekir. Her gün düzenli olarak bir ay boyunca kullanılmalıdır. Kadınlar Çakşır otunun dişi olanını, Erkekler ise Çakşırın erkeğini kullanmalıdır. Çakşır kökünün saf, temiz olması gerekmektedir, içerisinde herhangi farklı bir karışım olmamalı. Önerilenin üzerinde kullanılmamalıdır.

Çakşır otu Nelere İyi Gelir

Çakşır Otu Suyu Nasıl Elde Edilir: Çakşır otu, toplandıktan sonra güneş görmeyecek bir yerde açık şekilde kurutulur ve ardından toz haline getirilir. Güneşe maruz kaldığında güneş kaynaklı bitki özleri etkisini yitirmektedir. Çakşır otu suyu elde etmek için 1 lt kaynamış suya, 1 tatlı kaşığı çakşır otu tozu konur ve demlenmesi beklenir. Sabah aç karnına bir kahve fincanı, akşam yemekten sonra bir kahve fincanı içilebilir.

Çakşır Otu Fazla Alınırsa Vücuda zarar verir

Çakşır Otu Suyunun Faydaları: Cinsel gücü ve isteği artırıcı etkili bir afrodizyaktır. Sperm sayısı ve hareketliliğini artırıcı etkilere sahiptir. Cinsel ilişki sayısının artmasına, iktidarsızlığı gidermeye yardımcıdır. Kasları kuvvetlendirir, kas ağrılarının giderilmesine yardımcıdır. Sinirleri rahatlatır. Astım ve bronşite faydalıdır. Balgam söktürücü özelliği vardır.

Çakşır Otu Astıma iyi gelir mi

UYARI: Çakşır otunun erkek ve dişi olmak üzere iki çeşidi vardır. Doğru olanın kullanımı önemlidir. Yanlış kullanım depresyona yol açabilir. Miktarı, zamanı, ne sürede ve nasıl kullanılacağı önerilerine dikkat edilmesi gerekir.

Çakşır Otu Sperm Sayısını Artırıyor mu

Konu Aramaları:

çakşır macunu nasıl yapılır,çakşır otu macunu nasıl yapılır,balatı otu nasıl,caksir otu cinsellige iyi gelirmi,çakşır otu erkeği dişisi nasıl anlaşılır,çakşır otu macunu nasıl hazırlanır,cakşır otun faydalari,evde caksir otu macunu yapmak,otların macunu nasıl yapılır,

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git
Önceki yazıyı okuyun:
Yumurta Ağacı Nedir Nelere İyi Gelir

yumurta ağacı nerede yetişir yumurta ağacının sağlığa ne faydası var yumurta ağacı kilo verdirir mi yumurta ağacı süs bitkisi mi...

Kapat